Hovorí sa, že orgazmus sa rodí v hlave ženy. Keď sa nedokážete odpútať od milióna myšlienok, ktoré sa vám preháňajú hlavou, je to vždy ťažšie. Čo robia tieto ženy inak ako vy? Prečo im sa to podarí a vám nie? Vypracovali sme pre vás päť bodov, ktoré sú základom na to, aby ste boli rovnako úspešná ako ony.

1. Pravidelne masturbujú

Ak budete pravidelne uspokojovať samu seba, stanete sa expertkou na vlastné telo, budete poznať každý milimeter a vedieť, či vám dotyky práve tu robia dobre. Budete poznať jemné nuansy toho, ako so sebou pracovať. Spoznáte, aký tlak, tempo, rýchlosť je potrebné použiť, aby ste dosiahli vyvrcholenie. Ak vy sama viete, čo vás vzrušuje, partner už toto všetko môže len povzniesť na vyššiu úroveň.

2. Sústredia sa na klitoris

Väčšina žien nie je schopná vyvrcholenia, pokiaľ nie je stimulovaný ich klitoris. Dosiahnuť orgazmus iba penetráciou a dráždením bodu G je výsadou len malého percenta žien. Preto sa zamerajte na tento malý kúsok svojho tela, pomôcť si môžete sama alebo vás môže láskať váš partner. Použiť sa dajú prsty, v určitých polohách môžete trieť klitoris o jeho telo alebo použiť vibrátor.

3. Neponáhľajú sa s predohrou

Predohra je veľmi dôležitou súčasťou milostného aktu, ak nie ste dostatočne vzrušená, tak pre vás bude dosiahnutie orgazmu opäť o niečo zložitejšie. Neplatia tu žiadne pravidlá, ako dlho alebo čo by ste mali robiť. Každá žena je iná a každú vzrušuje niečo iné. Niektorým robí dobre vášnivé bozkávanie a hladenie, iná radšej dostane na zadok. Čokoľvek funguje, choďte do toho. Prebúdzajú sa tým vaše sexuálne zmysly.

4. Neboja sa ozvať

Nebojte sa, nebudete vyzerať smiešne, keď sa ozvete a poviete svojmu partnerovi, čo vás vzrušuje a kde máte rada jeho dotyky. On sám bude rád, pretože mu to pomôže pzorientovať sa v spletitej mape erotogénnych bodov na tele ženy oveľa ľahšie, a dosiahnuť tak vytúžený cieľ, ktorým je vaše uspokojenie. Už si to raz musíte zapamätať: komunikácia je základným stavebným kameňom nielen vo vzťahu, ale aj v posteli.

5. Nestresuje sa kvôli orgazmu

Stres rozhodne nie je váš priateľ. Ak jediné, na čo budete myslieť, je orgazmus, bude to len kontraproduktívne. Tým, že vám v hlave ide na plné obrátky jediná myšlienka, nebudete schopná užiť si to, čo sa deje, všetky dotyky a láskania, ktorými vás váš partner zahŕňa. Čím uvoľnenejšia budete a čím menej na orgazmus budete myslieť, tým ľahšie ho dosiahnete. Znie to bláznivo, ale je to tak.