Nájsť partnera, s ktorým by ste mohli stráviť celý život a nebolo by to utrpenie, vôbec nie je ľahká úloha. Ak ste spoznali skvelého muža a začali ste spolu chodiť, z týchto signálov ľahko vyčítate, či vás bude úprimne ľúbiť aj o dobrých pár rokov!

1. Stará sa o vás

Vypočuje si vás, keď sa trápite, pomasíruje vám chrbát, navarí večeru, keď sa vrátite z práce unavená a vyšťavená... Najdôležitejšie pre neho je, aby sa o vás postaral, a zvláda to fantasticky!

2. Vždy chce byť s vami

Najradšej by bol s vami neustále. Keď vyrazí s kamarátmi na pánsku jazdu, ponáhľa sa domov k VÁM, plánuje svoj program spolu s VAMI, jednoducho tvoríte správnu dvojku a vystačíte si aj sami.

3. Sex preňho nie je na prvom mieste

Hoci to v posteli funguje fantasticky, nie je to hlavný dôvod, prečo je s vami. A tiež to nie je jediná vec, ktorá sa mu od rána do večera preháňa hlavou. Rád s vami podniká aj všeličo iné.

Láska
Láska
Zdroj: Shutterstock

4. Keď prináša rozhodnutia, najskôr myslí na to, ako to ovplyvní VÁS

Nevezme prácu, pokiaľ sa o tom s vami predtým neporozpráva. Nekúpi auto bez toho, aby ste s tým súhlasili (aj keď sa v nich vôbec nevyznáte). Nemyslí len na seba, ale aj na vás.

5. Prezradí vám veci, ktoré by nepovedal nikomu inému

Sú veci, o ktorých netušia ani jeho najbližší priatelia, ale vy áno.

Láska
Láska
Zdroj: Shutterstock

6. Neflirtuje s inými ženami

A najmä nie pred vami.

7. Rád sa baví o vašej spoločnej budúcnosti

Nezľakne sa, ak sa rozprávate o svadbe alebo deťoch. Aj keď rodinu plánujete až o pár rokov, je dobré vopred vedieť, či sa v týchto dôležitých životných krokoch zhodnete a či aj on túži po podobných veciach ako vy.

Láska
Láska
Zdroj: Shutterstock