Ako si nájsť muža snov a vyhnúť sa chlapom, ktorí vám dobabrú život? Riaďte sa týmito pravidlami. Vo filmoch a románoch je to ľahké! Dvaja sa stretnú, prebehne iskra a sú spolu naveky šťastní... No v skutočnosti si treba chlapa dobre vybrať, aby ste potom nemuseli plakať nad rozliatym životom.

1. Nikdy sa nepretvarujte

Žite svoj život a aj keby ste stretli neviem akého krásavca, zostaňte samy sebou. Robte, čo vás teší, tancujte, cestujte, čítajte – iba tak pritiahnete niekoho, kto naozaj stojí za to. Pretože len slabosi a silne manipulatívni jedinci chcú byť s niekým, kto nemá žiadne koníčky a záujmy alebo sa ich pri prvej príležitosti vzdá.

Ako si nájsť svojho princa?
Zdroj: Shutterstock

2. Nebuďte nedočkavá a netlačte na pílu

Viete, ako je na žene vidieť jej snaha nájsť si muža? Pôsobí ako repelent – všetci normálni a aspoň trochu romantickí adepti zacítia tento váš urputný pach nástojčivosti už zďaleka. Mnohí vezmú nohy na plecia a mnohých to do značnej miery zneistí. Tak zvoľnite a nechajte veci plynúť.

Ako si nájsť svojho princa?
Zdroj: Shutterstock

3. Hľadajte na správnych miestach

Začnite tým, že si svojho nádejného partnera predstavíte. Koho to vlastne chcete nájsť? Urobte si pomyselný alebo aj skutočný zoznam vlastností, ktoré by mal váš vyvolený mať – k topom dajte zodpovednosť, čestnosť, rešpekt a ďalšie hlbšie hodnoty. Ak bude váš zoznam príliš dlhý, pouvažujte, na čom vám najviac záleží a polovicu škrtnite. No a potom sa zamyslite, kde by ste takého najpravdepodobnejšie mohli stretnúť. Urobte si ešte jeden zoznam a dajte doň 10 miest, kde by ste ho rady videli. Na túre, jazykovom kurze, v galérii či v divadle? Je to na vás! Dôležité je, aby ste mali aj spoločné záľuby.

Ako si nájsť svojho princa?
Zdroj: Shutterstock

4. Zabudnite na staré rany

Ak dopustíte, aby vám omyly minulosti zasahovali do nového vzťahu – či už tým, že budete donekonečna bojovať tie isté bitky, alebo tým, že sa na nového úžasného partnera budete pozerať už od začiatku skeptickými očami, môžete skončiť s nesprávnym chlapom a toho pravého minúť. Naučte sa vyrovnať so starými bolesťami a pozrieť sa na nové partnerstvo z väčšieho odstupu.

Ako si nájsť svojho princa?
Zdroj: Shutterstock

5. Oblečte si, v čom sa cítite sebaisto a pohodlne

Nikdy sa nenúťte nosiť sexi šaty len preto, že to podľa rôznych odborníkov na všetko pôsobí na chlapov príťažlivo. V skutočnosti sa ženy v priveľmi sexi alebo príliš strohom oblečení zoznamujú s mužmi omnoho ťažšie. Jasné, každý chlap je trochu iný, no ak vhupnete do šiat pre dámy, pritiahnete muža, ktorý má záujem o dámu.