Milena píše: Ak príde niekto iný, tak si to nebudeme komplikovať, ale...

Vždy som schvaľovala kamarátkam, keď si užili, aj keď boli s niekým vo vzťahu. Ide o lásku, sme mladí a tak. Väčšina mojich známych tieto názory poznala, aj so svojím priateľom sme sa už na začiatku vzťahu dohodli, že ak príde niekto iný, tak si to nebudeme komplikovať, pôjdeme od seba bez veľkých emócií. Nemuseli sme to robiť, lebo nám doma všetko fungovalo. Po čase sme sa aj zobrali. Potom som však zistila, že nejaký čas mal milenku. Vysvetľoval mi to tak, že sme si to predsa povedali na začiatku. To však bolo ešte pred svadbou, myslela som, že sme už ďalej. Bolí to, neviem ako na to reagovať.

Veštkyňa odpovedá: Váš manžel uplatnil len to, čo ste predtým hlásali

Vaše názory sa zmenili, len ste to zabudli povedať nahlas - alebo ste o tom ani netušili, kým ste sa do takejto situácie nedostali. Teraz už nič s tým neurobíte, váš manžel uplatnil len to, čo ste predtým hlásali. Podstatné teraz je pozerať sa do budúcnosti, nie do minulosti. Dôležité je, aby ste si povedali, ako chcete ďalej pokračovať, kde je nejaká hrubá čiara, ktorú by ste už prekračovať nemali. Možno sa pri hľadaní pravidiel o sebe dozviete všeličo nové, čo ste o sebe ani nevedeli. Môže to vášmu vzťahu pomôcť, môže mu to aj uškodiť, ale aspoň budete mať čistý stôl. S ním a s čistou hlavou sa nakoniec aj lepšie rozhoduje ako ďalej.

Aj vy máte problém? Opýtajte sa našej veštkyne v astroporadni

Ak aj vás trápi nejaký vzťahový problém? Napíšte našej veštkyni a my váš problém pošleme a odpovieme anonymne. Ale pre potreby veštkyne nezabudnite okrem opísaného problému napísať aj svoje meno a dátum narodenia. Posielajte na email [email protected] s heslom Veštenie!