1. Brad Pitt (1994 – 1997)

Začneme práve týmto krásavcom, hoci ani zďaleka nebol jej prvým partnerom. Zoznámili sa pri nakrúcaní trileru Sedem. Niečo na tej Gwyneth bude, lebo Brad ju svojho času označil za lásku svojho života v ďakovnej reči na Zlatých glóbusoch. Zasnúbili sa, istý čas dokonca nosili rovnaké účesy, no ani tak im to nevyšlo a Gwyneth berie vinu na seba. „Pokazila som to! Bola som príliš mladá,“ povedala.

Brad Pitt
Zdroj: Ron Galella, Ltd.

2. Ben Affleck (1997 – 1999)

Toto bol takzvaný „vypínačový“ vzťah. Romanca, keď boli chvíľu spolu a chvíľu od seba. Zahrali si spolu vo filme Zamilovaný Shakespeare a ich vzťah by sme mohli nazvať aj ako priatelia s výhodami. Vysvitlo však, že títo dvaja sú príliš rozdielni a napokon to nadobro ukončili.

Ben Affleck
Zdroj: Ron Galella, Ltd.

3. Luke Wilson (2001 – 2002)

Iskra medzi nimi preskočila pri nakrúcaní filmu Taká zvláštna rodinka. Tento vzťah trval rok, spolu si prenajali plážový dom v Kalifornii. Trvalo im rok, kým si uvedomili, že nechcú byť spolu.

Luke Wilson
Zdroj: Antony Jones

4. Chris Martin (2003 – 2014)

Charizmatický spevák svetoznámej kapely Coldplay a slávna herečka. Zoznámili sa na jeho koncerte. Brali sa v roku 2003 a hniezdočko si založili v Londýne. Narodila sa im dcéra Apple a syn Moses (všetci riešili ich nezvyčajné mená). O svojom manželstve veľa nehovorili, ale všetkých šokovali, keď oznámili rozchod. Dnes sa chvália tým, aké dobré vzťahy majú napriek rozvodu.

Chris Martin
Zdroj: Kevin Mazur

5. Brad Falchuk (2015 – dnes)

Po 10 rokoch manželstva s Chrisom Martinom Gwyneth hosťovala v seriáli Glee. Práve tam sa zoznámila s Bradom Falchukom, spolutvorcom tejto televíznej šou. Začali randiť v roku 2015 a brali sa v septembri 2018. Ich vzťah rozhodne nie je tradičný. Žijú totiž oddelene a každý má deti z predošlých vzťahov. Nedávno dokázali, že nemajú problém tráviť čas všetci spoločne, keď sa stretli na dovolenke dokonca s prvým Gwynethiným exmanželom Chrisom Martinom.

Brad Falchuk
Zdroj: John Lamparski