Baran

Jeho druhým menom je "odvaha". Je to sexi chlap a on si to veľmi dobre uvedomuje. Nedá sa ho nevšimnúť. Ak ho nejaká žena zaujme, otvorene jej to dá najavo. Vie flirtovať, je vášnivý a ak sa zamiluje, urobí všetko pre to, aby svoju vyvolenú očaril. Očakáva však, že to nebude jednoduché a baví ho dobýjať srdce svojej lásky. Nepodliehajte mu hneď, bude si vás viac vážiť!


Blíženci
Ste žiarlivá? Potom si s mužmi z týchto znamení ani nezačínajte, zostanú vám len oči pre plač
Zdroj: Shutterstock

Je to kráľ flirtu. Ženy vie okúzliť nielen svojím šarmom, ale aj vhodne zvolenými slovami. Komunikácia mu nerobí žiadne problémy, je vtipný,  zábavný, inteligentný a charizmatický. Aj keď nájde svoju vyvolenú a bude jej verný, trošku flirtu bude vždy potrebovať na okorenenie života. Neberte si to príliš k srdcu, Blíženec sa len hrá a ak je naozaj zamilovaný, k skutočnej nevere sa neodhodlá.


Lev
Winter romance.
Winter romance.
Zdroj: iStockphoto

Kdekoľvek sa objaví, priláka pozornosť všetkých žien. Je to silná osobnosť s výnimočnou charizmou. Čo sa týka jeho romantického života, nebojí sa ukázať svoj záujem o ženu. Dobýva ju, dopraje jej pocit, že je skutočnou kráľovnou jeho srdca a neprestane, kým sa do neho bláznivo nezaľúbi. Vďaka svojej charizme mu často stačí jediný hlboký pohľad a žena nemá kam utiecť. Kým nájde tú pravú, neobmedzuje sa, flirtuje s viacerými, ale nakoniec sa usadí po boku tej, ktorá zvíťazila.


Škorpión
Music and love.
Music and love.
Zdroj: iStockphoto

Je to majster flirtu. Ovláda všetky jeho pravidlá - alebo hrá podľa tých svojich. Je vášnivý, charizmatický a veľmi sexi. Ak nejakú chce, aj ju dostane. Často flirtuje len pre potešenie z vlastného úspechu u druhého pohlavia. Ak nájde tú pravú, vloží do flirtu celé svoje srdce aj dušu a vzniká z toho láska ako hrom. Škorpiónovej magickej príťažlivosti sa jednoducho nedá odolať.


Strelec
Láska
Láska
Zdroj: Shutterstock

Keď sa v ňom prebudí vnútorný rebel a zatúži po hre, romancu priťahuje doslova ako magnet. Jeho energia z neho robí skvelého partnera na flirt, je to veselý človek, ktorý ženy rozosmeje a očarí. Miluje pozornosť a spoločnosť, rád rozpráva a je to veľký optimista. Práve preto priťahuje ženy, ktoré ho zahŕňajú obdivom. Vtedy je šťastím bez seba! Je sčítaný a zorientovaný, dokáže sa rozprávať o čomkoľvek. Jeho najsilnejšou zbraňou počas flirtovania je to, že vie kedykoľvek urobiť niečo prekvapivé, nečakané, niečo, čím partnerku očarí. Presne vie, po čom ženy túžia. Ak konečne nájde svoju kráľovnú, ktorá bude obdivovať a rešpektovať jeho osobnosť, znesie jej aj modré z neba.