TOP 5 znamení

STRELEC (22. 11. – 20. 12.)
Rada skúmate pravidlá a získavate nové znalosti. Ochotne zdieľate svoje vedomosti a ste skvelá v tom, ako podať informácie ostatným ľuďom. Neustále sa zaujímate o rôzne veci a veľmi rada vediete dlhé filozofické debaty s niekým, kto vás posúva v myslení ďalej.

BARAN (20. 3. – 19. 4.)
Neznášate, keď vám niekto hovorí, čo by ste mali robiť. Ako rodená vodkyňa budete stále vpredu, s novými nápadmi, nezničiteľnou energiou, neutíchajúcim nadšením a s túžbou po nových vedomostiach. A keďže ste aj mimoriadne výrečná, odpoveď máte väčšinou na všetko.

Fungovanie ľudského a živočíšneho sveta máte v malíčku a v živote vám pomáha mnohé objasniť.
Zdroj: Shutterstock

PANNA (23. 8. – 22. 9.)
Zdá sa, že ste sa narodili pre to, aby ste neustále robili nejaký výskum, aspoň svoj súkromný. Milujete fakty a čísla. Ak máte dôvod vyrobiť nejakú podrobnú tabuľku, ste v siedmom nebi. Je to, akoby ste mali v hlave obrovskú databázu, kde nájdete všetko, čo ste sa kedy naučili.

BÝK (20. 4. – 20. 5.)
Občas vás trápi nepokojná myseľ a potrebujete silnejšiu motiváciu, aby ste sa ďalej vzdelávali. Ale ste odhodlaná a vytrvalá, preto ste dobrou vodkyňou v akomkoľvek odvetví. A hoci zdanlivo pôsobíte skromne, získané informácie dokážete skvelo využívať.

KOZOROŽEC (21. 12. – 19. 1.)
Nemusíte nutne vedieť o všetkom. Ale keď vás niečo zaujíma, nikto o tom nebude vedieť viac ako vy. Navyše ste cieľavedomá, praktická a efektívna. Prekypujete nadšením, ak svoje znalosti môžete uviesť do praxe. Zároveň ste veľmi trpezlivá pri vysvetľovaní vecí a informácií. Článok pokračuje na ďalšej strane.

ABSOLÚTNEHO VÍŤAZA - NAJLEPŠIEHO Z NAJLEPŠÍCH - ODHALÍTE V ZÁVERE!