Počas nakrúcania filmov medzi hercami a herečkami častokrát preskočí iskra a love story zo strieborného plátna občas prerastie v skutočnú lásku. A je úplne jedno, či sú páni ženatí, dámy vydaté, alebo bez záväzkov. Nahliadli sme pod pokrievku a odhalili tajomstvo vzťahov slávnych.

Tu sa Simona, ktorá bola vtedy brunetka,
Tu sa Simona, ktorá bola vtedy brunetka,
Zdroj: abl

Krainová milovala Vaculíka, skončila so Sagim

Pre Simonu bol starší a herectvom v tej dobe ostrieľaný Lukáš Vaculík doslova modlou. A priznala, že po ňom v kútiku duše túžila. "Nemohla som ho nemilovať. Kto ho nemiloval ?! Jasne, že som ho milovala," priznala Krainová. Pri nakrúcaní filmu Kamarát do dažďa (1992) bol vraj Lukáš veľmi milý, zdvorilý a neskúsenej Simone pomáhal v jej začiatkoch pred kamerou. A mali k sebe veľmi blízko. Lenže, ako to už býva, všetko nakoniec dopadlo celkom inak a Simona skončila v náručí dažďového parťáka Sagvana Tofiho.

Nerozlučná dvojka sa objavila hneď v niekoľkých
Nerozlučná dvojka sa objavila hneď v niekoľkých
Zdroj: ara

A dôvod? Podľa všetkého ten, že Vaculík je jednoducho príliš veľký slušňák. "On má klasu, vychovanie. Je ako zo starej školy," pokrčila plecami. Ale ani so "Sagim veľkú dieru do sveta neurobila. Tofi totiž súčasne chodil ešte s Darou Rolins. Keď na to dievčatá prišli, zišli sa, vyjasnili si to spolu a výsledok? Pustili ho k vode a stali sa z nich najlepšie kamarátky.

Lukáš Vaculík, Simona Krainová
Lukáš Vaculík, Simona Krainová
Zdroj: ara