Hoci súčasná epidémia koronavírusu asi nevere príliš neprospieva, predsa len tieto nové zistenia vás dosť prekvapia. Teraz síce milenci a milenky nemajú priestor tajne sa stretávať so svojimi náprotivkami, s ktorými podvádzajú stálych partnerov a partnerky. Avšak výsledky nového prieskumu na zoznamke pre neverných odhaľujú, že medzi štyridsiatníkmi, ktorí idú s dobou a nosia krátke pestované fúzy a tetovanie , takzvaní hipsteri, dvakrát častejšie podvádzajú svojich stálych partnerov. Najvernejší sú naopak hladko oholení muži a hipsteri s dlhými fúzami a bradou.

Ktorí muži sú najčastejšie neverní?
Ktorí muži sú najčastejšie neverní?
Zdroj: Shutterstock

Muži, ktorí majú krátke a pravidelne zastrihávané fúzy, podvádzajú svoje stále partnerky dvakrát častejšie. V tejto skupine mužov priznalo neveru päťdesiatosem percent. V skupine mužov so strniskom je to päťdesiatdva percent. Páni s dlhými neupravenými fúzmi sú o niečo vernejší, v ich skupine sa k nevere priznalo tridsaťosem percent mužov. Najmenej neverných je v skupine hladko oholených mužov, priznalo sa k tomu dvadsaťdeväť percent.

Ktorí muži sú najčastejšie neverní?
Ktorí muži sú najčastejšie neverní?
Zdroj: Wayne Tippetts

Častejšie tiež podvádzajú partnerov jedinci, ktorí majú výrazné tetovanie a piercingy. Vyplýva to z prieskumu zoznamky. "Tento prieskum dokazuje, že si ženy musia dávať pozor na starších hipsterov s krátkymi pestovanými fúzmi. Muži s fúzmi, tetovaním a piercingmi podvádzajú oveľa častejšie ako muži, ktorí sú hladko oholení, bez tetovania a piercingov. Muži, ktorí chcú aj po štyridsiatke vyzerať mlado a príťažlivo, oveľa častejšie poškuľujú po iných partneroch," tvrdí expertka na sex a vzťahy Jessica Leoni.