S manželom sme spolu od vysokej školy, takže náš sexuálny život sa začal pomerne skoro a bol fajn aj na začiatku. Každý manželov dotyk ma vzrušoval. Mala som výhodu, že moje telo na neho tak ľahko reagovalo, a určite to bolo aj tým, že som ho veľmi milovala a chcela.

Prišli krízy a všetko sa pokazilo

Neskôr prišli krízy a rôzne problémy, pracovné pády, deti, tehotenstvá, ale, čuduj sa svete, sexuálny život sme vždy mali výborný. No nakoniec nás zlomila manželova nevera. Keď som sa to dozvedela od detí, pretože oni sa mu hrali s telefónom a oni objavili jeho konverzácie plné intímnych vyznaní..., bola som v šoku. Čo mu chýbalo? Nechápala som. Veď všetko nám klapalo. Ale predsa sme mali rezervy. A práve nevera to odhalila.

Po nevere ešte lepšie

Možno sa budete čudovať, ale aj to sme ustáli a s pribúdajúcim vekom, teda po štyridsiatke sme sa prehupli ešte k lepšiemu sexu. Pretože ja som sa stala sebeckejšia a on zase pozornejší. Možno má výčitky, nech je to ako chce, je lepší ako keď bol mladší. A potom ešte jedna vec je podstatná, viem si sex viac vychutnať. Neberiem ho viac ako samozrejmosť. Preto ženy, nezúfajte, aj veľké krízy vo vzťahu vás môžu nakoniec obohatiť a čo sa týka sexu, máte sa na čo tešiť, lebo u mňa platí – s vekom rastie chuť!