Masturbovanie je druh sexuálneho uspokojenia, ktoré robí snáď každá z nás. Niektoré sa to možno hanbia priznať, ale nie je na tom nič zlé a ani zvrhlé. Je to skvelá možnosť, ako spoznať svoje telo a zistiť, čo nám robí dobre a čo nie! Zvláštne je, že po sexe s partnerom sa cítime trošku inak než po tom, čo robíme dobre samy sebe. Toto ste nám prezradili.

Keď som bola v puberte, tak som sa cítila občas trochu previnilo, akoby som robila niečo zakázané, no odstupom času som zistila, že nie je dôvod sa takto cítiť a už si len vychutnávam pocit slasti, ktorý sa mi valí žilami.

Katka

Je to ako kúzlo, po ktorom zmizne všetok stres a starosti. Aspoň na krátky okamih sa všetky starosti okolo detí, práce a čohokoľvek úplne rozplynie. Mám potom chuť zostať ležať a dať si to ešte raz, aby som ten okamih predĺžila. 

Alena

Láska
Láska
Zdroj: iStock

So všetkými životnými starosťami sa k tomu nedostanem tak často, ako predtým. Ak sa nájde čas na sex, tak doň rada zapojím svojho manžela. Ale je fakt, že keď príde ten okamih, kedy nie je po ruke a ja mám čas a chuť, vychutnávam si práve to, že som sama a môžem nechať krásne doznieť všetko, čo sa vo mne odohráva.

Ivana

Ulietavam si na bujnej fantázii a nechávam ju, aby ma viedla. Mala som tak v podstate sex so všetkými možnými idolmi. Občas sa do toho vžijem tak veľmi, že mi potom chvíľku trvá dostať sa zase naspäť do reality všedného dňa.

Monika

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Shutterstock

Ja to milujem. Nechápte ma zle, samozrejme, že mám rada sex s partnerom, ale to je trochu iné. Možno je to tým, že sa pri sexe nedokážem úplne uvoľniť, no keď som sama, ide mi to samo. Dostanem sa potom do takej eufórie, že si želám, aby to trvalo navždy. 

Hana