Zdroj: Shutterstock

Minulý rok sme s Filipom oslavovali pätnáste výročie svadby. Spoznali sme sa na strednej škole a bola to láska ako z filmu pre tínedžerov. Nosil mi kvety, písal zamilované listy a bol do mňa bláznivo zamilovaný. A ja takisto. Nedokázala som odolať jeho modrým očiam, výrazným lícnym kostiam a vysokej postave. Bol dlhý a štíhly, ale presne takí chlapci sa mi vždy páčili! Už po prvom rande som vedela, že som stretla svojho budúceho muža. Nášmu vzťahu nič nechýbalo.

Boli tam iskry, šialená príťažlivosť, ale tiež dôvera a blízkosť. Filip sa stal mojím milencom aj najepším priateľom. A musím povedať, že aj manželstvo sa mi páčilo. Áno, prišli aj ťažké chvíle, najmä po mojom prvom pôrode, kedy som trpela depresiou a celá starostlivosť o domácnosť spadla na jeho plecia.

Bola som rada, že som sa dokázala venovať našej malej dcérke, na sex som dlhé mesiace ani nepomyslela. Neskôr sa všetko vrátilo do starých koľají a náš vzťah prekvital. Ani neviem ako, roky ubehli, k dcérke pribudol syn, aj on už medzitým vyrástol a ja som zrazu posielala priateľom pozvánky na oslavu nášho 15. výročia... A netušila som, aké nečakané odhalenie ma na tej párty čaká...

svadba
svadba
Zdroj: Shutterstock

Zdroj: Shutterstock