Hovorí sa, že sex je len čerešničkou na torte v dobrom vzťahu, lenže niekedy stačí drobnosť a všetko sa pokazí. Toto by ste svojmu partnerovi po milovaní nikdy nemali hovoriť.

„Celkom to ušlo.“

Že to celkom ušlo? Ak vám sex, ktorý ste práve zažili, nijako zvlášť nesedel a nedokážete klamať, tak radšej mlčte. O problémoch v sexe je potrebné hovoriť, ale nie niekoľko muinút po vyvrcholení. To celý akt len totálne degraduje.

„Ešte máme malé rezervy, že?“

Veta, ktorú by ste mali povedať s obrovskou ohľaduplnosťou a znamená to, že ide o vás oboch a nie, že: „Veľmi som si to neužila, mal by si sa zlepšiť.“ Stavte sa, že muž tomu bude presne tak rozumieť. Keď to žena vysloví, vyrobila si poriadny prúser.

Toto mu radšej nehovorte!
Toto mu radšej nehovorte!
Zdroj: Shutterstock.com

„Môj bývalý mi to urobil lepšie.“

Je to tak, niektoré ženy sú skutočne schopné to povedať. Je to samozrejme úplný nezmysel. Porovnávať sexuálnu výkonnosť súčasného partnera so svojim bývalým jednoducho nikdy a za žiadnych okolností nesmiete!

„Mama povedala, že…“

Vášho partnera tesne po sexuálnom zážitku rozhodne nezaujíma, čo hovorila vaša matka. Takže tú vytiahnite až vtedy, ak ste si úplne istá, že chcete svojho milenca rozzúriť alebo totálne znechutiť.

„V televízii beží…“

Komu v tejto chvíli záleží na tom, čo dávajú v televízii? To je také isté, ako keby ste povedali, aké je to fajn, že už máte tú hrôzu za sebou a teraz si konečne môžete pustiť svoj seriál.