Toľko domŕzam a presviedčam, že môj drahý kapituluje a máme program na ďalší deň.
Priateľ pláva s polovicou tela na nafukovačke, ja odmietam, chcem dokázať jemu aj sebe, že som zdatná plavkyňa. Ani raz si neoddýchnem. Keď konečne doplávame na ostrov, trasú sa mi nohy, mám úplne vysilené ramená a slzy na krajíčku. Srdce mi búši, nevládzem chodiť, ale dala som to. Priateľ sa uškŕňa, vidí moje vyčerpanie. Zvalím sa na plochú skalu a dýcham ako zviera. Cestou späť budem mať tuším na nafukovačke spoločnosť, smeje sa.

Zdroj: shutterstock

Telá nám zalieva slnko a vracia sa nám sila. Do žíl sa mi vlievajú endorfíny, som zrazu taká šťastná. Usmejem sa na moju polovičku. V poslednom čase som takmer zabudla, akého krásneho chlapa mám pri sebe. Je opálený, jeho telo vyzerá vyrysovanejšie. Obzerám si ho a dostanem ďalší bláznivý nápad. Opaľujme sa nahí! V tomto prípade súhlasí okamžite a hneď si sťahuje plavky. Je to krásny pocit cítiť slniečko na intímnych miestach. Rozpaľuje nás, začínam cítiť vzrušenie. Nemusím sa na neho ani pozrieť, viem, že je na tom rovnako. Za tie roky vyžarujeme rovnakú energiu.

Pretočí sa ku mne bokom, na stehne cítim jeho vzrušenie a to vystupňuje to moje. Vtisne mi hlboký bozk a začne ma pomaly láskať po horúcom tele. Jeho ruka schádza čoraz nižšie. Zbláznim sa, cítim nával rozkoše a nabádam ho na sexi osvieženie v mori. Nohami mu oviniem boky, už niet úniku. Aj keď milovanie vo vode nebýva najpohodlnejšie, sme takí roztúžení, že to vôbec nevadí. V očiach mu čítam hlboké prepojenie. Milovali sme sa tisíckrát, ale nikdy sme si neboli takí blízki. Nie je to len o akte samotnom, v tejto chvíli sa stáva mojou súčasťou a viem, že ho budem ľúbiť navždy. Pri orgazme sa zakloním a ponáram sa do vody. Na okamih zamriem. Tisneme sa k sebe, studení zvonka, rozpálení vo vnútri. Nevieme sa od seba odtrhnúť, tuho sa objímame a bozkávame. Ešte v nás pulzujú dozvuky orgazmu, nohy sa mi trasú dnes už druhýkrát, naozaj neviem ako doplávam späť.

Zdroj: shutterstock

Oddychujeme a cítime absolútne šťastie. Naspäť plávame pomaly na nafukovačke, ja sotva kopem nohami. Vrátime sa celí opálení a takmer okamžite zaspíme. Treba načerpať sily na ďalší výlet na náš ostrov lásky.