S darebákmi je skrátka väčšia zábava, sú vtipní, vynachádzaví... No ruku na srdce – naozaj chcete byť celý život v strehu, čo zasa vyvedie?

Možno aj vy patríte k ženám, ktoré túžia po drsnom a nepolapiteľnom mužovi, ktorý vás zovrie v náručí, vášnivo pobozká a odcvála na vranom koni do neznáma. Vy si zotriete slzu a sama pre seba sa usmejete. V hĺbke duše viete, že jeho rozorvané srdce aj tak nepatrí iba vám.

Viete, že... 46 až 49 minút  strávili ženy relaxáciou, kým  ich partner robil domáce práce  alebo sa staral o dieťa. Muži však relaxovali dvakrát  toľko, zatiaľ čo ich partnerky robili nejakú prácu.
Viete, že... 46 až 49 minút strávili ženy relaxáciou, kým ich partner robil domáce práce alebo sa staral o dieťa. Muži však relaxovali dvakrát toľko, zatiaľ čo ich partnerky robili nejakú prácu.
Zdroj: Shutterstock

Pripomína vám to scénu z nejakého filmu? Žiaľ, často je to realita. Takže zostaňte pri túžbe, pretože v skutočnosti by ste mohli dopadnúť oveľa, naozaj oveľa horšie. Skutočná realita totiž nebýva taká romantická ako tá filmová. Akí sú darebáci, ktorí sa nám páčia?