V osemdesiatych rokoch po nakrútení úspešných filmov Vítr v kapse a Kamarád do deště bol Sagvan Tofi veľmi populárny a obľúbený u nežného pohlavia. Svoju popularitu si patrične užíval, ale ako správny gentleman o tom radšej pomlčí.

Predsa len však prezradil, ako to bolo s jeho vzťahom so Simonou Krainovou, s ktorou sa stretol v začiatkoch jej modelkovskej kariéry. Sagvan totiž okrem hrania vo filmoch naspieval aj dosku a k piesni Tak mě líbej mali nakrútiť aj videoklip. Na kasting prišlo veľa záujemkýň o úlohu v klipe, medzi nimi bola aj Simona Krainová, ktorá Sagvanovi padla do oka.

Simonu úplme prvýkrát objavil Sagvan Tofi
Simonu úplme prvýkrát objavil Sagvan Tofi
Zdroj: ask

Sagvan jej ako herec pomohol s prípravou, rolu spolu naštudovali a Simona konkurz vyhrala. Potom si spolu zahrali vo filme Kamarád do deště II. - Príběh z Brooklynu (1992) a potom to akosi tak vyplynulo a oni sa "skamarátili".

Lukáš Vaculík, Simona Krainová
Lukáš Vaculík, Simona Krainová
Zdroj: ara

Simonu Krainovú síce v tom čase veľmi zaujal starší a herectvom v tej dobe ostrieľaný Lukáš Vaculík, ktorý bol pre ňu doslova modlou. A priznala, že po ňom v kútiku duše túžila. "Nemohla som ho nemilovať. Kto ho nemiloval ?! Jasne, že som ho milovala," priznala Krainová. Pri nakrúcaní filmu Kamarád do deště (1992) bol vraj Lukáš veľmi milý, zdvorilý a neskúsenej Simone pomáhal v jej začiatkoch pred kamerou. A mali k sebe veľmi blízko. Lenže, ako to už býva, všetko nakoniec dopadlo celkom inak a Simona skončila v náručí dažďového parťáka Sagvana Tofiho.