Odborníci tvrdia, že vzdušné znamenia majú sklony pri prvých problémoch vo vzťahu vziať nohy na plecia a opustiť partnera - bez slov. Ako sa správajú jednotlivé znamenia, ak ich vzťah nefunguje tak, ako si to predstavujú?

Blíženci

Komunikácia je pre nich veľmi dôležitá. Chcú intelektuálny vzťah. Často túžia po dobrom, hlbokom a uspokojujúcom rozhovore. Ak ho nedostanú, majú sklony z minútu na minútu ukončiť hoci aj dlhodobý vzťah. Sú to veľmi vášnivé osobnosti. Keď cítia, že vzťah začína byť vážny, zneistejú. Ak dospejú k vážnemu rozhodnutiu, len tak ľahko ho už nezmenia. Skrátka, keď chcú odísť, zbalia si veci a zatvoria za sebou dvere. Bum.

Choroba môže z vášho milujúceho partnera urobiť iného človeka.
Choroba môže z vášho milujúceho partnera urobiť iného človeka.
Zdroj: Shutterstock


Váhy

Veľmi ľahko sa zamilujú, ale často sa stáva, že sa rovnako rýchlo aj "odmilujú". Ak niečo nie je tak, ako si predstavujú, ak už necítia vášnivú a všetko prekonajúcu lásku, tak ich pohltia dotieravé myšlienky o rozchode. Stratia pôdu pod nohami a premýšľajú, ako čo najrýchlejšie utiecť. Sú známi svojou neistotou a nerozhodnosťou. Tieto vlastnosti im bránia zotrvať v dlhodobom a stabilnom vzťahu.

Spoznajte jeho erotogénne zóny a staňte sa jeho sexuálnou múzou.
Spoznajte jeho erotogénne zóny a staňte sa jeho sexuálnou múzou.
Zdroj: Shutterstock‎


Vodnár

Ak pre nich vzťah nie je vhodný, nie sú ochotní najskôr niečo zmeniť, prispôsobiť sa. Radšej volia rozchod. Dlho o tomto rozhodnutí uvažujú, ale tvária sa, že je všetko v poriadku a partner si nevšimne, čo majú za lubom. Keď urobia definitívne rozhodnutie, už ho nezmenia. Partner sa ani nestihne spamätať a jeho nepredvídateľný Vodnár zbalí kufre a odíde. Bodka.

Sú ďalšie 2 znamenia, ktoré sú tiež známe tým, že sa s rozchodom príliš dlho nehrajú. Zdvihnú kotvy a už sú preč! Ktoré sú to?

Čo ak iba plytváte časom?
Čo ak iba plytváte časom?
Zdroj: Shutterstock


Baran

Hoci Baran nepatrí medzi vzdušné znamenia, aj on má sklon rýchlo vycúvať z nefungujúceho vzťahu. Má rád lov, dlhé vábenie, a keď sa začne nudiť, túži po zmene. Ak mu partner ublíži, viac mu nedokáže odpustiť. Po rozchode sa dáva rýchlo dokopy a ľahko si nájde nový vzťah.

Svojho milenca si nakoniec vezme.
Svojho milenca si nakoniec vezme.
Zdroj: Shutterstock


Strelec

Je veľmi ťažké udržať vo vzťahu záujem inak milého, dobrosrdečného a starostlivého Strelca. Keďže ho ovláda oheň, zbožňuje dobrodružstvá a jeho vnútro neustále horí túžbou - objavovať, spoznávať, chodiť, len, preboha, nesedieť doma a nenudiť sa! Všetko ho zaujíma, všade chce byť, všetko chce vedieť. Ak ho partner nemá pod 100-percentnou kontrolou, ak ho neustále niečím nezamestnáva a neprekvapuje, utečie mu. 

Natália po nevydarenom  manželstve prestávala  veriť, že existujú  správni muži  a pravá láska.
Natália po nevydarenom manželstve prestávala veriť, že existujú správni muži a pravá láska.
Zdroj: Shutterstock