1. Pravý gentleman

Ak sú jeho city úprimné, nikdy, opakujeme nikdy sa k vám nebude správať ako grobian. Skutočný gentleman, k tomu ešte aj zamilovaný, je totiž láskavý k okoliu a pozorný k partnerke. Bude sa s vami smiať, no nikdy sa vám nebude vysmievať alebo vás urážať. Prekvapí vás kvetmi, maličkosťou a bude ho tešiť, že ste šťastná.

2. Bozky, bozky a ešte raz bozky

Pery sú stokrát citlivejšie ako končeky prstov na rukách. Nehovoriac o tom, že horúce bozky spaľujú kalórie. Ak vás partner bozkáva bez ohľadu na to, či ste sami alebo v spoločnosti, môžete si byť istá jeho láskou. Možno je to ťažko uveriteľné, no aj muži dokážu vyjadriť svoje pocity a verejne bozkávať ženu, ktorú naozaj milujú. A vtedy túžia po bozkoch... Neustále!

3. Dotýka sa vás, uštipne vás, vyvádza

Ak vás chlap ľúbi, nechce, aby ste sa zmenili. Miluje vás takú, aká ste. Áno, aj vaše telo a vaše nedostatky. Chce sa vás dotýkať na každom kroku. Pobozká vás, uštipne vás, pohladí, vyvádza vo vašej prítomnosti ako malý chlapec – takto dáva najavo, že po vás nesmierne túži.

4. V hlavnej úlohe: hrudník

Ak sa milujete, vychutnávate si vzájomnú spoločnosť. Blízkosť partnera je dôležitá ako pre vás, tak aj pre neho. Chlapi to dávajú najavo tak, že si položia hlavu na hrudník partnerky, blízko jej srdca. Práve na vašom hrudníku sa totiž cíti bezpečne a dobre, v takýchto momentoch dokáže zabudnúť na všetky svoje problémy.

5. Dokonalá súhra tiel

Ak vás muž naozaj ľúbi, chce to dokázať aj pri milovaní. Nebude ho zaujímať nejaké to kilečko navyše, ani to, že nedisponujete mierami topmodelky. Chce, aby ste si milovanie užívali, bude pre neho dôležité, aby ste sa pri tom vy cítili dobre.

Attractive young couple gazing into each others eyes
Attractive young couple gazing into each others eyes
Zdroj: iStockphoto