Žila v usporiadanom manželstve, keď sa zrazu na scéne zjavil ON. Odvtedy Eva nedokáže myslieť na nič iné, len na to jedno.

Je snáď na svete niekto, kto sa po 15 rokoch manželstva nepozrel na niekoho iného a nikdy nezatúžil po vášnivom sexe s iným partnerom (hoci len v myšlienkach)?

Pred troma rokmi si ma medzi priateľov na sociálnej sieti pridal Dušan, moja prvá tínedžerská láska. Vtedy som už žila v dlhoročnom manželstve, vyrovnaná a zmierená so všetkým, čo sa mi v živote prihodilo. Dva potraty, bolestivý odchod mojej mamy, otec alkoholik, hypotéka... Ale svojho manžela som vždy ľúbila a spoločnými silami sme sa snažili zvládať a prekonávať všetky životné výzvy.

Na sociálnej sieti si tajne píše s iným mužom...
Zdroj: Shutterstock

Dušan mi napísal milú správu

Občas sme si vymenili zopár viet, zisťovali sme, ako sa ten druhý má, čo je s ním nové, čo zažíva. Nič viac, nič hriešne. A potom ma zrazu požiadal o osobné stretnutie. Zľakla som sa. Bála som sa sklamania, veď sme sa 20 rokov nevideli! A najmä som sa bála svojich vlastných pocitov.

Čo ak vyjdú na povrch? Niekde hlboko vo mne ešte stále prežívali zvyšky lásky k tomuto mužovi. V tom čase chlapcovi. Dlho som za ním smútila, bol to môj prvý rozchod. Myslela som si, že sa už nikdy opäť nezaľúbim. Časom sa mi však podarilo pohnúť ďalej, a keď som na univerzite stretla budúceho manžela, už som bola vnútorne silná a pripravená na nový vzťah.

Keď ma Dušan pozval von, mala som strach, že ohrozím svoje pokojné manželstvo. Po niekoľkých týždňoch vábenia a prosenia som napokon podľahla a išla s ním na kávu. Bolo to mimoriadne príjemné stretnutie. Skvele sme sa porozprávali, hoci som sa trochu hanbila, až sa mi chveli ruky - mne, 48-ročnej zrelej žene, ktorá v práci úspešne riadi tím zložený z 50 ľudí!

Na sociálnej sieti si tajne píše s iným mužom...
Zdroj: Shutterstock

Dušan bol single, nemal žiadne zábrany

Mohol so mnou flirtovať, koľko len chcel. Nešetril komplimentmi, a ten jeho úsmev... Za tie roky sa vôbec nezmenil! Bol neodolateľný, trochu drzý - nenápadne sa ma dotýkal, vpíjal sa mi do očí, predkláňal sa a ja... Ja som sa strácala v jeho vôni, v našej spoločnej minulosti.

Nuž, nebolo to naše posledné stretnutie, ale zatiaľ medzi nami k ničomu nedošlo. Cítim sa ako tínedžerka, ktorou som kedysi bola. Plná života, šťastná, vzrušená, usmievavá. Kúpila som si nové šaty, zašla ku kaderníčke, dokonca som začala cvičiť. Zrazu mám energie na rozdávanie! Doma som matka, upratovačka, kuchárka. Pri Dušanovi sa cítim ako príťažlivá žena.

Na sociálnej sieti si tajne píše s iným mužom...
Zdroj: Shutterstock

Naše správy sú čoraz horúcejšie

Obaja túžime po tom istom, ale vieme, že sa to nesmie uskutočniť. Snívam o sexe s ním, o jeho pevnom objatí, voňavých bozkoch a vášnivej noci v nejakom útulnom hoteli. Nespoznávam sa! Čo to robím?

Pozerám sa na manžela, ako sedí pred televízorom s pivom v ruke a rozpráva o nejakom zápase, ktorý ma vôbec nezaujíma. Hore v izbe spia deti, ktoré ma už tak veľmi nepotrebujú... A ja neviem, čo robiť. Riskovať pohodlie a istotu manželstva (takmer) bez sexu, alebo  podľahnúť vzrušujúcemu pokušeniu? Neviem, ako dlho ešte Dušanovi dokážem odolať. Už som ani nedúfala, že sa vo mne ešte niekedy prebudí TÁ ŽENA. Vzrušená a žiadostivá. Pokušenie je príliš lákavé a moja vnútorna prázdnota priveľká...

Klaudia

Na sociálnej sieti si tajne píše s iným mužom...
Zdroj: Shutterstock