Ste šťastím celá bez seba, že konečne máte partnera po svojom boku? Po počiatočnej fáze poblúznenia a absencie racionálneho uvažovania prichádza vytriezvenie, z ktorého môže poriadne bolieť hlava. Nie každý muž je totiž vhodným adeptom na trvalý vzťah a sú muži, ktorí by sa pre dobro žien radšej nikdy nemali ženiť. Na koho si teda dávať pozor?

1. Mamičkin synáčik

Títo muži nie sú schopní čokoľvek samostatne rozhodnúť a všetko konzultujú so svojou mamičkou a nie s partnerkou. Od nej však očakávajú, že sa o nich postará ako ich matka.

2. Muži, ktorí nevedia narábať s peniazmi

Buď majú malý plat, alebo si nevedia stanoviť priority. Pre tento typ chlapa je manželstvo naozaj ťažkou skúškou, a ľahko hrozia roztržky pre financie.

3. Muži, ktorí nemajú žiadnych priateľov

Nie je dôležité množstvo priateľov, ale ak niekto nemá žiadnych priateľov potom to často môže signalizovať jeho sebeckú povahu, a najmä povahu, ktorá nie je žiaduca v manželstve.

4. Muži, ktorí vás ponižujú na verejnosti

Nezáleží na tom, z akého dôvodu, alebo potrebujú vám spôsobovať pocit bolesti a poníženia. To ukazuje, že tento človek nemá žiadnu sebakontrolu. Vaša povesť je predsa oveľa dôležitejšie, ako jeho vyjadrenie hnevu. Tento typ muža chce vždy vládnuť a ovládať partnera a tak to bude aj v manželstve.

5. Muži, ktorí sú arogantní k iným

Nech sa v práci venuje čomukoľvek, tak hrubé a arogantné správanie odhaľuje jeho skutočný charakter, ktorý spočiatku pred ženou skrýva, ale časom to určite ukáže.

6. Muži, ktorí si nedokážu robiť vtipy na svoj účet

Toto správanie odhaľuje neistotu a komplexy, a nie je dobrým základom pre vzťah. Títo muži sú okrem toho málo kritickí k sebe, zato iným neodpustia ani chlp v nose.

7. Muži, ktorí nikdy nedokážu odporovať

Ak máte muža, ktorý súhlasí s každým vaším rozmarom, spočiatku vám to môže takto vyhovovať, ale rýchlo vás to začne nudiť. Navyše, partneri sa v manželstve potrebujú navzájom, potrebujú jeden druhého usmerňovať a korigovať a s takýmto charakterovým nedostatkom to jednoducho nepôjde.