Menu:

Seriály a seriálové hviezdy

Seriály a seriálové hviezdy

Juraj Bača:
„Nechcel by som, aby moje deti žili iba vo svojej bubline.“
Celebrity 28.12. 2020 12:00

Juraj Bača na TIE Vianoce nikdy nezabudne: Otec zatvoril dvere a... Navždy mu to zmenilo život

Herec, hudobník, moderátor, najnovšie aj producent Juraj Bača (33) je muž činu a nedokáže sedieť so založenými rukami. Rozhovor s ním bol uvoľnený a príjemný, dokonca sme sa veľa nasmiali. Človek s veľkým srdcom a na správnom mieste.

Luke Bracey
Celebrity 28.12. 2020 10:00

Neodolateľný herec Luke Bracey: Nad TÝMTO fešákom sa nedá neslintať... No ufff!

Z malej roly v austrálskej telenovele sa vyšvihol medzi najsexi hercov Hollywoodu. Milé dámy, o charizmatickom fešákovi menom Luke Bracey (31) budete ešte určite počuť.

Tom Cruise
Celebrity 28.12. 2020 9:00

Lámač ženských sŕdc, ale... Tom Cruise mal v náručí tie najkrajšie ženy! PREČO od neho utiekli?

Hoci legendárny herec so sladkou tváričkou meria len 170 cm, ženy mu vždy ležali pri nohách. Čo však z toho, keď mu žiaden vzťah nevyšiel? Tom Cruise (58) bol ženatý trikrát a v jeho náručí boli desiatky slávnych krások. Všetky však spoľahlivo odohnal svojím sektárstvom.

Filip & Nela: Pre nás je najväčšie šťastie, keď sme spolu ako rodina.
Celebrity 25.12. 2020 20:00

Filip Tůma úprimne o živote s Nelou Pociskovou a deťmi: TOTO je najväčšia skúška v mojom živote

Sympatický pár Nelu Pociskovú (30) a Filipa Tůmu (42) sme fotili na našu titulku v záplave vianočných svetielok a počas zimy, ktorá zaliezala pod nechty. Hoci Nelkine zuby drkotali, vznikli čarovné fotky aj rozhovor, v ktorom nám prezradili, čo robí ich Vianoce čarovnými.

Jozef Vajda
Celebrity 25.12. 2020 14:00

Jozef Vajda prezradil, ako to u nich vyzerá na Štedrý večer: Toto mu pečie milovaná žena! WOW

Sviatky sa blížia a každý má na nich rád niečo iné. Niekto sa nevie dočkať kapustnice, niekto pečie koláčiky, ktoré sú na stole len raz ročne, a niekto si spolu s rodinou zaspieva Tichú noc. Ako je to u známych tvárí zo seriálu od TV JOJ?

JANA KOVALČÍKOVÁ: Som taký fatalistický typ, že si každý deň užívam ako ten posledný.
Celebrity 25.12. 2020 10:00

Janka Kovalčíková z Oteckov prezradila, ako jej to klape s manželom: Asi pre TOTO sme sa našli!

Vtipná, veselá a usmievavá. Takto by som charakterizovala Janku Kovalčíkovú (29). Hneď ako prišla, vytvorila príjemnú atmosféru a očarila ma vianočnými ponožkami. Ako bude tráviť sviatky, ako sa jej hrá seriálová Ema i čo si váži na manželovi?

Pavel Trávníček ako princ v rozprávke Tri oriešky pre Popolušku.
Celebrity 24.12. 2020 8:00

Večný princ Trávníček v Popoluške našiel lásku, ale... Aj TÝMTO osudovým ženám pobláznil hlavu!

Rola princa vo vianočnej klasike Tri oriešky pre Popolušku mu zaručila nesmrteľnú slávu. Hoci v rozprávke našiel Pavel Trávníček (70) svoju osudovú lásku, v skutočnosti jeho vzťahy až také rozprávkové neboli.

Mám to, že som blázon, aj v rodnom liste.
Celebrity 22.12. 2020 9:00

Zuzana Šebová o materstve a mužovi: Na začiatku to bolo... Uff, naozaj si TÝMTO musela prejsť?

Vtipná, pohotová, s príjemným nadhľadom a dátumom narodenia 1. apríl v rodnom liste. Herečka Zuzana Kubovčíková Šebová (38) nám prezradila, čo ju prekvapilo na materstve aj čím ju vie manžel potešiť.

Kristína priznala, že sa nebojí lekárov, ale bolesti. K lekárovi uteká s každou bolesťou.
Celebrity 20.12. 2020 16:00

Jana zo seriálu Sestričky sa veru nezdá: Páčia sa jej muži, ktorí jej dovolia robiť túto 1 vec!

Poznáte ju ako cieľavedomú a húževnatú zdravotnú sestru Janu zo seriálu Sestričky. Energická a vysmiata Kristína Madarová (30) prezradila, ako sa pripravovala na úlohu sestričky, ale aj to, či plánuje založiť rodinu.

Braňo Deák
Celebrity 20.12. 2020 10:00

Braňo Deák na TEN vianočný darček NIKDY nezabudne: Keď zistíte, čo to je, budete ho milovať!

Na sviatky pokoja a radosti sa teší hádam každý. Ako prebiehajú u obľúbených hercov z populárneho seriálu Oteckovia, kto sa teší na prekvapenia a kto radšej prekvapuje, nám prezradili v našej ankete.

Nela Pocisková a Filip Tůma
Celebrity 15.12. 2020 9:00

Pocisková po 2 pôrodoch nestratila NIČ zo sexepílu: Keď ukázala TÚ fotku, fanúšikovia šaleli!

To, čo kedysi prácne vykonávali paparacovia, robia dnes hviezdy dobrovoľne. Po kúskoch odhaľujú súkromie a púšťajú nás do svojich životov na sociálnych sieťach. A my tam rady nakúkame!

KRISTÍNA TURJANOVÁ: Herec si nemôže dovoliť taký slobodný život, ako si všetci myslia.
Celebrity 14.12. 2020 10:00

Spoveď Kristíny Turjanovej o materstve a partnerskom vzťahu: TOTO sa jej muž NEHANBÍ povedať!

Vystrojila svojich chalanov na prechádzku, aby mala nerušený čas na rozhovor, a práve dovárala piatkový obed. Herečka a dvojnásobná mama Kristína Turjanová (41) trávila čas s rodinkou na strednom Slovensku, kde si užívajú krásy prírody.

Princezná Diana so synom, princom Harrym.
Ľudia a príbehy 12.12. 2020 15:00

Predstaviteľka princeznej Diany má z princov Williama a Harryho strach: Toto možno NEROZDÝCHAJÚ

Najradšej by sa im oblúkom vyhla! Prečo má predstaviteľka Diany z princov Williama a Harryho taký strach?

ZUZANA TLUČKOVÁ: V starostlivosti o seba som trošku lajdáčka. Musí na mňa dozerať lekárka.
Celebrity 12.12. 2020 10:00

Zuzka Tlučková o sebe prezradila veci, aké by ste nečakali! Verí na niečo medzi nebom a zemou?

Zapôsobila na viaceré generácie. Úžasná slovenská herečka Zuzana Tlučková (58) nám porozprávala aj o tom, ako ju ovplyvnil koronavírus, prečo má rada jeseň a ako vníma veci medzi nebom a zemou.

Ján Koleník
Celebrity 9.12. 2020 9:00

Najsexi starý mládenec Ján Koleník dal na Instagram TÚ fotku a... Reakcie sa len tak HRNULI!

To, čo kedysi prácne vykonávali paparacovia, robia dnes hviezdy dobrovoľne. Po kúskoch odhaľujú súkromie a púšťajú nás do svojich životov na sociálnych sieťach. A my tam rady nakúkame!

Kate Hudson vyzerá ako dievčatko.
Celebrity 2.12. 2020 10:00

Kate Hudson si obliekla TOTO, muži z nej boli celkom paf: Veď tá žena vyzerá o POLOVICU mladšie

Keď vojde do miestnosti, akoby vošlo slnko. Tak opisujú žiarivú charizmu štyridsaťjedenročnej herečky kolegovia, rodina a priatelia.