Už by ste sa najradšej pustili do zdobenia stromčeka? Ako zvyčajne vyzerá ten váš? Jeho výber ako aj spôsob jeho výzdoby o vašej osobnosti vypovedá viac, než si myslíte.

Vianočné stromčeky sa postupne rozžiarili takmer v každej domácnosti. Niekde zostáva každý rok takmer rovnaký, inde sa ozdoby z roka na rok mení. Aký je ten váš? Dokonale zladený, prevažuje biela, je to mix najrôznejších štýlov? A čo presne vypovedá o vašej osobnosti?

1. Dokonale vyladený

Ozdoby rozmiestnené symetricky, farby perfektne zladené - váš stromček je dokonalý a práve taký chcete mať aj svoj život. Výber stromčeka je pre vás výzva, pretože nie každý vyhovie vašim náročným požiadavkám. Rovnako tak pristupujete aj k životným situáciám. Do ničoho sa nevrháte po hlave, všetko najprv zanalyzujete a až potom navrhnete riešenia. Dokonalé, pochopiteľne.

Čo o vás prezrádza váš vianočný stromček?
Čo o vás prezrádza váš vianočný stromček?
Zdroj: Shutterstock

2. Farebný a netradičný

Prečo to neskúsiť? To je motto vášho života. Radi cestujete, spoznávate nových ľudí a skúšate nové veci. Čo na tom, keď zistíte, že to nie je ono. Niekde o kus ďalej na vás iste čaká niečo pekné. Vaši priatelia na vás milujú optimistický prístup k životu, len niekedy im môže byť ľúto, že na nich nemáte toľko času, koľko by si oni predstavovali.

3. Mix štýlov

Na vašom stromčeku nájdeme ozdoby, ktoré na neho ešte vešala babička. Potom pár ďalších, čo ste nakúpili vo výpredaji, reťaze, ktoré vyrobili deti v škôlke, a tak ďalej a tak ďalej. Ste človek, ktorý vie, čo chce. Nenecháte sa ovplyvniť okolím, vy máte vo svojich prioritách jasno. To, čo sa vám páči, pokojne vpustíte do svojho života, je jedno, čo si o tom myslia ostatní. Oporou vám sú vaši najbližší a pre nich ste tiež schopní obetovať svoje predstavy i pohodlie.

Čo o vás prezrádza váš vianočný stromček?
Čo o vás prezrádza váš vianočný stromček?
Zdroj: Shutterstock

4. Biela a strieborná

Pokiaľ na vašom stromčeku dominuje biela a strieborná, budete mať sklony k romantike a snívaniu. Vďaka svojej fantázii ste pre okolie zdrojom neuveriteľnej inšpirácie. K svojmu okoliu pristupujete citlivo a väčšina ľudí vás vyhľadáva v ťažkých chvíľkach, pretože u vás nájdu pochopenie a útechu.

5. Stromček v kvetináči

Malý stromček v kvetináči neznamená, že neznášate sviatky. Skôr ste pragmatický človek: prečo kupovať veľký, keď - a teraz doplňte sami. Stojí veľa peňazí, aj tak sa potom vyhodí, deti už sú veľké, zasadíme si ho na záhradu. Stojíte nohami na zemi, ste väčšinou pokojní a nič vás nerozhádže. Na okolie môžete občas pôsobiť trochu tajomne, pretože si pustíte k telu len málokoho.

Čo o vás prezrádza váš vianočný stromček?
Čo o vás prezrádza váš vianočný stromček?
Zdroj: Shutterstock

6. Umelý stromček

Umelý stromček vám dáva istotu, že bude každý rok na svojom mieste, každý rok bude vyzerať rovnako, dlho vydrží a navyše zbytočne neminiete. Vy istotu v živote potrebujete. Rada jazdíte na rovnaká, preverené miesta, kupujete si rovnaký, overený strih šiat, v reštaurácii si vždy dávate to isté jedlo. Absolútne neznášate chaos, zmenu alebo nutnosť improvizovať. Vaše okolie presne vie, čo od vás môže očakávať, a tak pre neho predstavujete stabilný ostrov uprostred chaotického sveta.

7. Extravagantný vianočný stromček     

Netradičný stromček si nedopraje len tak niekto. Vy áno, pretože chcete počuť: "Ty, tak to som fakt ešte nikde nevidel!" Ste radi v strede pozornosti, chcete byť výrazní, iní a vždy o krok napred. Potrebujete zaujať a je vám jedno, že vaša návšteva po odchode od vás ešte na schodoch krúti hlavou a hovorí, že ten stromček je fakt úlet a že ste sa asi museli zblázniť. Priznajte sa: vás to jednoducho teší.

Čo o vás prezrádza váš vianočný stromček?
Čo o vás prezrádza váš vianočný stromček?
Zdroj: Shutterstock