Chceš si zahrať o fotenie pre módny magazín EVA a balíčky kozmetiky od Garnier? Už čoskoro odštartuje nová zábavná súťaž a nie je nič jednoduchšie, než prihlásiť sa do nej. V hre je veľa cien pre súťažiacich i hlasujúcich!

Žehlenie, farbenie, fénovanie, lakovanie, tupírovanie ... to všetko sú zločiny, ktoré páchaš na svojich vlasoch. A vieš čo? Vôbec to nevadí! Garnier totiž vyvinul nový rad Fructis Goodbye Damage, ktorý odstráni následky každodenného upravovania tvojich vlasov už za pár dní. Oranžový Fructis Goodbye Damage obsahuje výťažky oleja amla a keraphyll, ktoré prenikajú do vlasových vlákien, zaceľujú je a vracajú im lesk.

A práve poškodenia a následnej nápravy tvojich vlasov sa bude týkať súťaž „Hľadáme najväčšie vlasové kriminálničky!“ Bude sa odohrávať na Facebooku, kde sme pripravili špeciálnu aplikáciu. Tvojou prvou úlohou bude nahrať do galérie fotku, na ktorej sa zachytíš pri niektorej z činností, ktoré ničia tvoje vlasy. Fotky s najväčším počtom hlasov postúpia ďalej. TOP 20 súťažiacich potom dostane balíky Fructis Goodbye Damage a budú mať týždeň na to, aby svoje vlasy „opravili“.

Tie, ktorým sa to podarí najlepšie, vyhrávajú!

Poď do toho s nami! Povedz „Good bye“ zničeným vlasom a vyhraj.

Choď na: www.facebook/ Garnier.cz.