Býk

Ženy v znamení Býka bývajú nižšie a majú sklon k priberaniu. Ich vyžarovanie je priateľské a milé. Väčšinou nosia tmavšie farby a odtiene vlasov a z očí im vyžaruje teplo.

Blíženci

Blíženci vzbudzujú dojem skutočných športovcov. Sú vysokí a chudí, ich dlhé končatiny sú v nepomere so zvyškom tela. Sú to maskulínne typy s menšími prsiami a užšou panvou. Oči sú menšie, zvedavé a skúmavé. Prsty na rukách sú dlhé a ženské. Je pre nich charakteristické aristokratické vystupovanie.

Rak

Podobne ako Býci, aj Račice sú náchylné na priberanie, ale väčšinou iba na horných partiách tela. Majú okrúhlu tvár, bacuľaté líčka s hlboko posadenými očami v tvare mandlí. Sú skôr nižšie so silnými a krátkymi ramenami. Celkovom vyžarujú priateľstvo a teplo. Vďaka vplyvu Venuše pôsobia veľmi žensky.

Lev

Levice sa najviac podobajú na zobrazenie, ktoré vládne ich znameniu – v tomto prípade levovi. Väčšinou sú vysoké, silné a odvážne. Mávajú husté, kučeravé vlasy, hnedé či zelené oči. Ich vystupovanie vzbudzuje vážnosť, majú istú chôdzu a obklopuje ich neuchopiteľná energia. Ak ide o ženu, jej prsia sú veľké a pekne tvarované.

Panna

Jej zjav je čistý a jednoduchý. Vyhýba sa pozornosti a je za každých okolností upravená. Používa podkladový mejkap a jej vlasy majú intenzívnu farbu. Postava je stredná až vysoká s dlhými a kostnatými končatinami. Dlhý a rovný nos jej prepožičiava vznešený vzhľad. Panny zriedka priberajú. Svetlé vlasy im často vypadávajú.

Váhy

Vďaka vplyvu Venuše sú Váhy najkrajšie a najženskejšie spomedzi všetkých znamení. Ak sa v ich živote naruší rovnováha, rýchlo sa to prejaví na hmotnosti (buď veľmi schudnú alebo priberú). Mávajú okrúhlu, nie však bacuľatú tvár, pri smiechu sa im často tvoria rozkošné jamky na líčkach. Prsty sú dlhé a tenké, uši a oči malé, prsia primerane veľké.

Škorpión

Ženy Škorpiónky spoznáte podľa dlhšieho trupu a kratších nôh. Majú menšie oči bledších odtieňov, pohľadom vás radi skúmajú a chcú preniknúť až do vášho vnútra. Nos je dominantný, prsty kratšie, maskulínne. Pery sú romanticky ženské a pekne krojené. Majú bledú, podlhovastú tvár a krátky krk.

Strelec

Strelkyne mávajú silnú a mierne zavalitú postavu, napriek tomu však pôsobia štíhlo. Je to ženské znamenie s plnými prsiami a okrúhlymi bokmi. Ich mužskou črtou sú ostré plecia. Nos je dlhý, aristokratický. Svalnaté Strelkyne rady športujú. Majú menšie zuby, pekne tvarované nohy, štíhle stehná a členky.

Kozorožec

Ženy v znamení Kozorožca sú pekné a elegantné. Je to krásne znamenie, aj keď ženy v ňom narodené nepatria ku klasickým krásaviciam, skôr sú niečím zaujímavé a majú výraznú charizmu. Oči sú hlboko posadené, pohľad neistý až bojazlivý. Mávajú vysokú a štíhlu postavu, chôdza je uvoľnená, ako keby sa vznášali pár centrimetrov nad zemou. Pery sú úzke a trochu prísne.

Vodnár

Vodnárky mávajú vysokú atletickú postavu. Tvár je mäsitá, pri smiechu sa objavujú rozkošné jamky na lícach. Veľké oči majú hnedastý až zelený odtieň. Z ich pohľadu toho veľa nevyčítate. Nohy sú krátke, výšku im dodáva najmä dlhší trup. Majú svetlohnedé vlasy, ktoré sa im často kučeravia.

Ryby

Niektoré Ryby sú stredne vysoké a buď sú náchylné na priberanie alebo sú vyslovene chudé. Majú okrúhlu tvár, krátke ramená a prsty. Nohy sú pekne tvarované, boky skôr úzke. Oči sú modré, zasnívané. Práve preto sa ťažko otvárajú a hľadajú si priateľov. Prsia sú stredne veľké a okrúhle. Ich záhadný úsmev niekedy pôsobí až nadpozemsky.

Baran

Tomuto znameniu vládne maskulínny Mars, a to aj vtedy, ak ide o ženu. Barani mávajú vyššiu postavu s dlhýmii a silnými končatinami. Majú skúmavý pohľad, husté a tmavé obočie.