Splňte si kávový sen

Na prípravu špičkovej kávy ako z rúk profíka to nemáte ďaleko. S plnoautomatickým kávovarom Philips LatteGo môžete odvážne pripravovať 5 druhov káv od obyčajnej, cez capuccino až po úžasné americano a espresso. Už podľa názvu vyplýva, že najväčšou špecialitou tejto mašinky sú mliečne kávové nápoje. Vychutnajte si fantastické latte macchiato kedykoľvek, vás prepadne neodolateľná chuť. Philips LatteGo vysokorýchlostne mieša mlieko so vzduchom v okrúhlej komore peniča a potom bez špliechania pridá do vašej šálky krémovú vrstvu mliečnej peny správnej teploty. Vždy teda dostanete rovnako dokonalú kávu ako v obľúbenej kaviarni.

Lahodná káva ľahšie ako kedykoľvek predtým*

Od kávovaru štandardne očakávame, že bude rýchly a bude sa ľahko čistiť. Philips LatteGo je okrem toho extrémne odolný a presný. Tajomstvom tohto kávovaru sú mlynčeky vyrobené zo 100 % keramiky, ktoré zaručujú vysokú kvalitu všetkých modelov LatteGo. S každým pripravíte minimálne neuveriteľných 20 000 šálok čerstvej aromatickej kávy. Na to, aby ste uspokojili svoju maškrtnosť, ani nemusíte byť skúsený barista a poznať pomery. Dotykový displej kávovaru LatteGo je ideálny aj pre kávových „zelenáčov“. Veľmi jednoducho a pomocou niekoľkých tlačidiel si nastavíte veľkosť a intenzitu zvoleného nápoja. Optimálnu rovnováhu medzi teplotou varenia a extrakciou arómy za vás postráži systém Aroma Extract, ktorý udržiava teplotu vody medzi 90 a 98 °C. Vám zostáva si už na nej len pochutnať.

Ilustračná foto.
Ilustračná foto.
Zdroj: Philips

Bezbolestné umývanie

Mliečny systém LatteGo je zložený len z dvoch dielcov. Neobsahuje žiadne hadičky ani ďalšie zradné skladacie súčasti. Philips LatteGo je kávovar s najrýchlejším čistením systému na mlieko*. Stačí dvojicu dielcov rozdeliť a opláchnuť pod tečúcou vodou alebo ich rovno dať do umývačky riadu. Ako každý kávovar aj tento pri svojom fungovaní využíva vodné filtre. Pri zariadeniach Philips sú to patentované filtre AquaClean, ktoré zaručujú odvápňovanie až po 5 000 pripravených šálkach**. Viac na www.philips.sk/lattego

Kávovar Philips LatteGo vyhovuje kritériám náročných, ale aj tých neskúsených kávopičov. Ak potrebujete kávovar, ktorý vám splní každý kávový sen kedykoľvek a jednoducho, Philips LatteGo je vaším správnym partnerom do kuchyne.

Ilustračná foto.
Ilustračná foto.
Zdroj: Philips

* Na základe spotrebiteľského testu vykonaného v Nemecku, ktorý porovnával popredné plnoautomatické espresso kávovary na jeden dotyk (káva + mlieko) v roku 2017.
** Pri 8 výmenách filtra podľa pokynov uvedených na prístroji. Skutočný počet šálok závisí od vybraných druhov kávy a frekvencie oplachovania a čistenia.