Snehová cukrovinka

Nie je nič krajšie ako Vianoce na snehu, ktoré vyčarujú tú pravú adventnú atmosféru. S čokoládovou cukrovinkou Milka Snowballs Milk alebo Oreo budete zasneženej vianočnej nálade zaručene bližšie. Najjemnejšia mliečna čokoláda v tvare snehových gulí plnená krémovou náplňou z lahodného alpského mlieka či sušienok Oreo poteší malých aj veľkých labužníkov. Zažite to pravé snehové dobrodružstvo!

Snowballs Milk/Oreo 112 g za odporúčanú MOC: 3,49 €
Zdroj: Milka

Tradičné odpočítavanie

Adventné kalendáre sú neodmysliteľnou súčasťou predvianočnej atmosféry. Už tradične nám spríjemňujú odpočítavanie dní do Štedrého večera adventné kalendáre od Milky, v ktorých sa ukrývajú najjemnejšie čokoládové postavičky. Sú vyrobené z čokolády z alpského mlieka a radosť z nich bude mať celá rodina.

Adventný kalendár 200 g za odporúčanú MOC: 6,99 €
Zdroj: Milka

Plyšová nádielka

Vianočný sob, Santa či medvedík? Kolekcia troch plyšových hračiek s bohatou nádielkou plnou alpskej čokolády v tej najjemnejšej podobe očarí každého, kto sa už nemôže dočkať Vianoc. Pridajte plyšáky do mikulášskej nádielky pre vašich najmenších a užite si moment radosti z krásneho darčekového balenia!

Milka plyšák 96 g (3 dizajny) za odporúčanú MOC: 7,99 €
Zdroj: Milka

Pre milovníkov Oreo – s každým okienkom bližšie k  Vianociam!

Tradícia odpočítavania dní adventu je súčasťou predvianočnej nálady vari vo všetkých domácnostiach. Každodennú pripomienku rodinnej pohody si Milka pripravila aj pre milovníkov Oreo sušienok. V okienkach adventného kalendára nájdete obľúbené Oreo cukrovinky, takže pri čakaní na Štedrý večer vás každý deň prekvapí jeden malý darček. A Vianoce sú tu!

Adventný kalendár Oreo 280 g za odporúčanú MOC: 9,99 €
Zdroj: Milka

Najmilší Santa

Povestný čokoládový Santa od Milky má v čase adventu svoje právoplatné miesto už niekoľko rokov. Úsmev totiž dokáže vykúzliť na tvári aj tým najmaškrtnejším jazýčkom. Najjemnejšia čokoláda z alpského mlieka harmonicky dotvorí predvianočnú atmosféru. Čokoládové figúrky sa navyše skvele hodia ako mikulášska nádielka, ktorú ocení každý bez rozdielu veku.

Santa 45 g za odporúčanú MOC: 1,19 €, Santa 90 g za odporúčanú MOC: 2,29 €
Zdroj: Milka