Bentley, skrátene Benny, je 12-ročný maltézsky psík, ktorého majitelia John a Beth Leachovci zobrali na výlet po celej Amerike. V každom štáte, ktorí navštívili, urobili chlpáčovi fotografiu na pamiatku. Jeho cesta z Texasu do Floridy bola zverejnená na sociálnej sieti Twitter a v momente sa stala senzáciou. No povedzte, nie je tento štvronohý člen rodiny roztomilý?

Manželia psíka fotili pri nápisoch s názvami štátov a ich dcéra Lexee celý príbeh zverejnila na Twitteri. „Je to svetový cestovateľ! Svoje narodeniny chcel stráviť v Alamo!!“ napísala Lexee.

Narodeniny sú, samozrejme, významná udalosť, ktorá sa musí patrične osláviť. Rodina Leachovcov svojho psíka zbožňuje a považuje ho za právoplatného člena rodiny. Brávajú ho všade so sebou. Už predtým mali „maltezáka“ Maxa, ktorý, bohužiaľ, zomrel, keď mal 14 rokov. Bola to tvrdá rana pre celú rodinu a nechceli nechávať Bennyho doma samého. Takto nejako vznikol jeho cestovateľský koníček a začali ho brávať všade so sebou. 

Benny sa tešil z návratu do rodného Texasu, ale podľa jeho majiteľov zbožňuje cestovanie a už teraz sa teší na svoje ďalšie dobrodružstvá. 

I keď sa z Bennyho stala celosvetová cestovateľská hviezda, podľa jeho rodiny sa nezmenil ani o chlp. Zbožňuje pozornosť ostatných, no rád si pospí aj počas dňa, aby nabral novú energiu. Ľudí jeho obrázky veľmi tešia, psík je spokojný a tak sa zdá byť všetko v najlepšom poriadku. Ktovie, kam sa tento roztomilý dobrodruh chystá vycestovať najbližšie.