Naše víťazky Ivonka, Janka, Marta a Majka

Ivonka, Janka, Marta a Majka – to sú naše víťazky, ktoré si užili jedinečný „babský“ deň plný smiechu a skrášľovania. Dievčatá od nás odchádzali nielen s krásnym mejkapom a vlasmi, o ktoré sa postarali vizážistky Veronika Jelínek Vargová a Anka Margušová, ale aj vynovené od hlavy po päty. Oblečenie, ktoré v predajni KiK vybrala módna redaktorka Bea, súťažiacim zostalo ako výhra. 

Majka
Náhrdelník: 4,19 €
Top: 10,99 €
Kabelka: 7,49 €
Nohavice: 10,99 €
Sandále: 8,49 €

Ivonka
Čelenka: 2,19 €
Šaty: 10,99 €
Sandále: 8,49 €

Janka
Top: 8,49 €
Náramok: 2,19 €
Nohavice: 10,99 €

Marta
Náhrdelník: 3,19 €
Šaty: 10,99 €
Sandále: 8,49 €

20+ Ivonka (24) z Považskej Bystrice: Môže za to babka! 

Pôvabná slečna sa do súťaže prihlásila spolu s maminou Martou. Študuje priemyselné inžinierstvo na Strojníckej fakulte Žilinskej univerzity a už má po skúškach. Na súťaž ju nahovorila babka, ktorá má dokonalý prehľad v ženských časopisoch. Ivonke sa myšlienka ihneď zapáčila a na príjemný deň, strávený s maminou, sa veľmi tešila. Sympatická študentka uprednostňuje športový štýl a nekomplikovanosť: rifle, tenisky a  hotovo. Jej veľkou záľubou je športové lezenie. 

Šik leto s KiK
Šik leto s KiK
Zdroj: Lýdia Czakó

Okuliare: 4,19 €
Tričko: 5,49 €
Sukňa: 10,99 €
Náramok: 3,19 €
Sandále: 8,49 €

30+ Janka (36) z Bratislavy: Čo sa mi páči, v tom aj dobre vyzerám

Krásnu učiteľku z materskej školy musia jej malí zverenci milovať. Už po pár minútach s Jankou sme zistili, že má pozitívny prístup k životu, rada sa smeje a fotenie si doslova užíva. Janka je presvedčená, že krása spočíva v jednoduchosti. Prezradila nám, že nesleduje módne trendy, pretože má svoje vlastné kritériá: „Do oblečenia sa musím zamilovať. Potom sa v ňom dobre cítim aj vyzerám.“ Janka má 6-ročnú dcérku Nelku a postavu si udržiava športom, najmä domácim cvičením s loptou. 

Šik leto s KiK
Šik leto s KiK
Zdroj: Lýdia Czakó

Náhrdelník: 1 €
Tričko: 3,99 €
Kabelka: 6,49 €
Sukňa: 10,99 €
Tenisky: 7,49 €

40+ Marta (46) z Považskej Bystrice: Babka vykúpi všetky časopisy v meste

Marta spočiatku nebola z dcérinho nápadu nadšená: „Obávala som sa fotenia, ale potom som to brala športovo a začala som sa tešiť.“ Väčšiu radosť urobili babke, ktorá je za každú zábavu a chystá sa vykúpiť všetky časopisy v meste. Marta pracuje ako zdravotná sestra na chirurgii a svoju prácu miluje. Má rada spoločnosť, preto jej prvotná tréma opadla a cítila sa u nás ako doma. K jej koníčkom patrí móda a nakupovanie, najradšej nosí šaty a overaly. 

Šik leto s KiK
Šik leto s KiK
Zdroj: Lýdia Czakó

Šaty: 13,99 €
Kabelka: 10,99 €
Sandále: 8,49 €

50+ Majka (59) z Nemšovej: Ďakujem za krásny narodeninový darček

Sympatickú blondínku prihlásila do súťaže dcéra Barborka, pretože si pre maminu želala špeciálny darček na narodeniny: „Mama pracuje ako kuchárka, stále je na nohách a popritom sa stará o veľkú záhradu. Chcela by som, aby si užila aspoň jeden deň sama pre seba.“ Majka na náš telefonát zareagovala smiechom, no neskôr sa priznala, že sme ju poriadne prekvapili aj trochu vystresovali. Majka miluje svoje vnúčatá a je nadšená turistka. Onedlho ju čaká tretí výstup na Kriváň. 

Šik leto s KiK
Šik leto s KiK
Zdroj: Lýdia Czakó

Náhrdelník: 3,19 €
Top: 8,49 €
Nohavice: 10,99 €
Sandále: 8,49 €

KiK
KiK
Zdroj: KiK