Sú ženy, pre ktoré platí, že čím sú zrelšie, tým sú krajšie. Vôbec nemusí byť pravda, že mladšie ženy sú žiarivejšie a krajšie. Často sa ich osobnosť a celková krása najviac prejaví práve po 40-ke. Tieto tri znamenia sú celkom určite najkrajšie potom, ako oslávia okrúhlu 40-ku. Patríte medzi ne aj vy? :)

Strelec

Ženám narodeným v tomto znamení narastú okolo 40-ky krídla. Fyzicky doslova omladnú a začnú byť oveľa príťažlivejšie než predtým. Užívajú si pekné stránky života, viac sa usmievajú, sú vtipné a zábavné. Nevšimnete si na nich žiadne známky starnutia, vďaka štýlu obliekania a správaniu vám pripomínajú skôr roztomilé tínedžerky. Deti sú na ne hrdé a mamy Strelkyne vyzerajú ako ich rovesníčky. Aj ich vzťahy s potomkami sú veľmi blízke a priateľské.

Kim Basinger, Mickey Rourke
Kim Basinger, Mickey Rourke
Zdroj: moviestillsdb.com

Škorpión

Žena Škorpiónka zažíva po 40-ke najkrajšie obdobie života. Vyzerá úžasne, žiari zvonka aj zvnútra. Fyzicky aj duševne sa nachádza v najlepšej forme. Stáva sa majsterkou zvádzania a vzduch okolo nej od rána do večera vášnivo iskrí. Príjemné komplimenty ju robia ešte krajšou.

Julia Roberts
Julia Roberts
Zdroj: Northfoto

Panna

Jej skutočný vek nikdy nebudete vedieť odhadnúť. Tajomstvo svojho mladistvého výzoru nikomu neprezradí. Je stále aktívna, plná života, neúnavne pracuje na plnení svojich snov a užíva si život so všetkým, čo k nemu patrí. Po 40-ke akoby jej pleť zjemnela, je hladšia, vrásky takmer nevidno. Žena v znamení Panny je v perfektnej forme nielen fyzicky, ale aj duševne.

 

Cameron Diaz
Cameron Diaz
Zdroj: Shutterstcok