Odjakživa milovala módu a práve tá jej nakoniec zachránila život. Po tom, ako pred pár rokmi kompletne vypustila pohybové aktivity, začala konzumovať viac alkoholu a bolo jej jedno, aké jedlo si vloží do úst, vážila mladá Brie neuveriteľných 104 kilogramov.

Postupne však zistila, že žiadna z jej obľúbených značiek nevyrába oblečenie takej veľkosti, aby sa do nich nadrozmerná Kanaďanska zmestila. Cítila sa ponížená a nešťastná. Práve tento impulz bol presne to, čo potrebovala. Na konci svojej cesty zhodila viac ako 30 kíl a teraz všetkým radí, ako to dosiahla. Cíti sa omnoho lepšie vo svojej vlastnej koži a tento pocit si nevie vynachváliť. Opäť sa nehanbí chodiť von s kamarátmi a užíva si každý jeden deň. Vyzerá úžasne, čo poviete?

Brie Simeoni
Brie Simeoni
Zdroj: Northfoto

Brie v zúfalstve začala hľadať spôsoby, akými môže zmeniť svoju závratnú hmotnosť a rozhodla sa, že zredukuje množstvo cukrov vo svojej strave a vyskúša aj keto diétu. Snažila sa znižovať tuky a uprednostnila neupravované výrobky.

Ďalšou motiváciou na chudnutie bol jej priateľ, ktorý sa podieľal na organizácii pretekov na bicykloch. Chcel, aby sa ich aspoň raz zúčastnila, no nikdy sa necítila v dostatočne dobrej kondícii. 

Po tom, ako sa jej vylepšenými stravovacími návykmi podarilo zhodiť prvých 10 kilogramov, jej sebavedomie narástlo a odhodlala sa zavítať aj do posilňovne. Namiesto obyčajného cvičenia sa rozhodla pre posilňovanie s ťažkou váhou.

Brie Simeoni
Brie Simeoni
Zdroj: Northfoto

Zo svojej stravy takmer úplne vylúčila cukor. Predtým sa jej jedlá skladali z ťažkých a škrobových sacharidov, pila veľa sódy a konzumovala tony čokolády. Tomu všetkému je však koniec. Teraz je neupravované potraviny a takmer žiadne tuky.

Najťažšie pre ňu boli začiatky s keto diétou, pokým sa jej telo neadaptovalo na nové podmienky. Bolo jej nevoľno a mávala bolesti hlavy, ktoré sa však po dvoch týždňoch upravili.

Brie sa neskutočne teší, že dnes môže byť inšpiráciou pre ostatných. Vraví, že viacerí ľudia ju doslova nespoznávajú, čo je pre ňu šokujúci poznatok. Vo svojej diéte mieni pokračovať aj naďalej a do svojej pôvodnej veľkosti by sa už nikdy nevrátila.

Brie Simeoni
Brie Simeoni
Zdroj: Northfoto