Čo už si väčšina ľudí ale neuvedomuje, je fakt, že chodenie do posilňovne či na iné tréningy v skutočnosti zaberie viac ako len hodinu, ktorú strávite cvičením, ide aj o prípravu, cestu tam a naspäť, sprchovanie a ďalšie činnosti s tým spojené.

Vopred však možno urobiť niektoré veci, ktoré nám môžu čas ušetriť a tiež si tým uľahčiť život. To možno dosiahnuť napríklad tým, že budeme mať vždy pripravenú tašku na cvičenie, v ktorej bude všetko potrebné. Čo by v nej nemalo chýbať?

1. Fľaša na pitie

Dodržiavať správny pitný režim je dôležité bez ohľadu na to, či sa práve chystáte ísť cvičiť alebo nie. Po ruke by ste vždy mali mať fľašu, ktorú si kedykoľvek počas dňa môžete doplniť čerstvou vodou.

2. Uterák

Vo vašej športovej taške rozhodne nesmie chýbať uterák! Nielen že ho využijete, až sa budete potiť pri brušákoch, ale tiež sa bude hodiť, až si po hodinovej záťaži budete užívať osviežujúcu sprchu.

3. Olovrant

Menší olovrant bude vašou záchranou počas dní, kedy si idete zacvičiť rovno po práci alebo v prípade, že po cvičení máte ďalšie povinnosti a na poriadne jedlo nemáte čas. Pribaľte si preto do svojej fitness tašky ovocie bohaté na sacharidy ako sú banán, alebo ďatle, ovocné smoothie, prípadne kvalitnú müsli tyčinku.

4. Športové oblečenie

Bod, ktorý hovorí sám za seba. Pokiaľ do posilňovne smerujete priamo z práce, nezabudnite si so sebou zabaliť niečo pohodlné na prezlečenie.

5. Dezodorant

Skvelým spôsobom, ako sa osviežiť pred aj po cvičení, je použiť dlhotrvajúci dezodorant. Vyskúšať môžete napríklad Garnier Mineral Action Control, ktorý oceníte predovšetkým pri zvýšenom potení počas športu alebo za horúceho počasia. Aj v extrémnych podmienkach totiž udrží po dobu 96 hodín príjemnú ošetrujúcu vôňu a vaša pokožka bude voľne dýchať.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: L´oreal Paris

Dezodoranty Garnier Mineral obsahujú aktívny minerál vulkanického pôvodu, ktorý nepretržite a prirodzene pohlcuje pot a reguluje potenie. Zároveň nechá pokožku voľne dýchať, zanechá ju suchú, hebkú a dodá vám nepretržitý pocit sviežosti. Je k dispozícií v spreji aj vo forme roll-on, a to pre ženy aj pre mužov.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: L´oreal Paris