Z opuchnutej a večne opité Ivety je teraz vychudnutá kráska, ktorá už dokáže artikulovať a nehovorí z cesty. Čo stojí za jej bleskovým uzdravením? Zázračná bylina, ktorou nahradila alkohol!

Za zázračnú premenu speváčky môže indiánska bylina z Peru zvaná maca, ľudovo tiež bylina šťastia. Tú Ivete obstaral jej šaman Jan Saavedra, s ktorým Bartošová dlhodobo spolupracuje. "Je to bylina, ktorá doslova dokáže zázraky. A nemusí sa piť denne a v litroch," prezradil denníku Aha! Saavedra.

Peruánska bylina pomáha znižovať následky alkoholizmu a zároveň regeneruje organizmus poškodený alkoholizmom a nadmerným užívaním liekov.

A je vidieť, že skutočne zaberá. Namiesto čucíkov svojho obľúbeného likéru, bez ktorého skôr Iveta nedala ani ranu, teraz podľa potreby popíja rozomletú bylinu maca. Zmizli jej oduté líca, omladla, prestala sa triasť a znovu môže súvisle hovoriť a chodiť bez cudzej pomoci.

"Iveta dlho vyvádza a ničí sa. Keď ale dôjde naozaj k veľkému maléru a rozhodne sa, že takto nie, vždy dokáže vstať z popola. Je to taký fénix," zveril sa Saavedra. Hoci už Bartošová svojho liečiteľa nenavštevuje tak často ako predtým, Saavedra priznáva, že sa s ním aj naďalej radí.

Ivete Bartošovej pomohol liečiteľ Jan Saavedra.
Ivete Bartošovej pomohol liečiteľ Jan Saavedra.
Zdroj: abl

Vieme, čo stojí za zázračnou premenou Ivety
Vieme, čo stojí za zázračnou premenou Ivety
Zdroj: abl

Iveta Bartošová žiari šťastím.
Iveta Bartošová žiari šťastím.
Zdroj: ara