Speváčka Ewa Farna je síce babuľka, no z tých najkrajších, a keďže jej to aj dobre spieva, má tisíce fanúšikov, ktorí našťastie neriešia jej postavu, ale tešia sa z každej novej pesničky.

 

#Idol #zatydzienfinal #karolinaartymowicz #kubakrystyan #mariuszdyba #KTOWYGRA?😶🤔

Príspevok, ktorý zdieľa Ewa Farna (@ewa_farna93),

Ewa však chce byť predovšetkým zdravá, a tak pred časom upravila svoj jedálniček. Iba to by jej však nepomohlo a Ewa veľmi dobre vie, že sa musí aj primerane hýbať. Teraz však doslova prekonala samu seba.

 

Jeste pred 3mesici by mi nikdo nenamluvil, ze zabehnu 2km bez pichani v brise... dnes jsme s teamem #fit4ewa zabehli Vltava Run 2017. 🏃🏽‍♀️🏃🏽‍♀️🏃🏽🏃🏽 Celych 360km od pramene Vltavy az do Prahy, nonstop, kazdy ucastnik cca 30km, doslova par hodin spanku, ale atmosfera k nezaplaceni. Dekuju z celeho lidem z @nike (a predevsim Lucce) za tuhle prilezitost; trenerum Radce, Michalovi, Ondrovi a Majde za pripravu a podporu; klukum z kapely a Elisce za teamovyho ducha a odvahu jit do toho; memu brachovi za to, ze to dal a je pro me obrovskym vzorem. Memu Martinovi za to, ze si dobrovolne vzal na triko silene tezke trasy a je pro mne totalni Kral silne vule a vytrvalosti❤. Děkuju taky @fitveronika za nasazeni, peci a pochopeni, FitnessMenu za to, ze nam na tratich nechybela energie! V neposledni rade memu managerovi Pavlovi, ktery nejpoctiveji trenoval, pripravoval se uplne z nuly a dal to na 1, jsi pro me nejvetsi hrdina zavodu! Zitra nebudu chodit, ale to proto, ze jsem vysla za hranici sveho komfortu a zazila jsem extremalni zazitek a vite co, jsme na sebe fakt PYSNA! Ja vim, cim jsem si prosla a nikdo mi to neveme. My to dali!!!! #vltavarun #fit4ewa #nike #zavod #360km #stafetovybeh #running #beh #

Príspevok, ktorý zdieľa Ewa Farna (@ewa_farna93),

Sympatická speváčka začala poctivo trénovať beh, aby sa mohla zapojiť do štafetového maratonu Vltava Run 2017, počas ktorého úspešne absolvovala 30 kilometrov. Áno, čítate dobre!

Zo svojho výkonu však bola vo vytržení aj samotná speváčka: "Ešte pred tromi mesiacmi by mi nikto nenahovoril, že ubehnem napríklad len dva kilometre bez pichania v boku ... A aha - dali sme to," pochválila sa na sociálnej sieti Ewa, ktorá do behu zapojila aj svojho priateľa Martina Chobota! Ale tak veď dvom to vždy ide ľahšie.

Ewa Farna, Martin Chobot
Ewa Farna, Martin Chobot
Zdroj: Facebook E. F.
Ewa Farna
Ewa Farna
Zdroj: Showpix.cz
Ewa Farna
Ewa Farna
Zdroj: Reprofot z piesne Mám boky jako skříň