Poznáte najväčších nepriateľov plochého bruška? Ak si ich pravidelne doprajete, nečudujte sa, že tukové vankúšiky z tejto rizikovej oblasti odmietajú zmiznúť. Chceli by ste mať ploché bruško? Prezradíme vám, ktoré potraviny by ste mali jesť pravidelne a na ktoré čím skôr zabudnite:

Najlepšie:

Jogurt

Každý vie, že grécky jogurt má skvelý vplyv na štíhlu postavičku aj zdravie. Ak chcete mať ploché bruško, oplatí sa ho jesť pravidelne. Jeho tajomstvom je, že podporuje, zlepšuje trávenie a odstraňuje nafukovanie. Vďaka tomu si poradí aj s vydutým bruškom.

Najhoršie:

Sýtené nápoje

Zo sýtených a sladených nápojov sa vaše črevá naplnia vzduchom a na ploché brucho môžete rovno zabudnúť. Nehovoriac o veľkom obsahu cukrov, ktoré vašej línii takisto neurobia dobre. Voľte radšej čistú vodu a nesladené čaje!

Ako na ploché bruško?
Zdroj: Shutterstock

Najlepšie:

Hnedá ryža

Podľa najnovšieho výskumu hnedá ryža pomáha pri odstraňovaní tukových vankúšikov uložených v oblasti pása. Okrem toho skvele zasýti, je plná vlákniny, takže je to TOP jedlo, pokiaľ ide o vašu štíhlu postavičku!

Najhoršie:

Slané jedlá

Soľ viaže vodu a nafukuje, takže ak chcete niekde zažiariť v ultra priliehavých sexi šatách, minimálne v ten deň prísne vyškrtnite soľ zo svojho jedálnička!

Najlepšie:

Olivový olej

Ďalší nový výskum odhalil, že konzumácia olivového oleja prispieva k odstraňovaniu brušného tuku aj vtedy, ak zároveň iba minimálne znížite svoj kalorický príjem. Skvelá správa, však?

Najhoršie

Jedlá z bielej múky

Ak túžite po pevnom a plochom brušku, vyhýbajte sa pečivu a cestovinám z bielej múky! Veľmi rýchlo sa totiž premieňajú na tukové vankúšiky a najradšej sa lepia na tie najkritickejšie miesta. Voľte celozrnnú alternatívu a uvidíte, čo to s vašimi krivkami urobí.