A to všetko v krásnom dizajnovom balení. Waterdrop mikrodrink, dokonalý pitný režim pre každého, kto nemá rád vodu.

Pekný a užitočný darček, ktorý navyše pomôže vášmu telu, vôbec nemusí stáť stovky eur. Waterdrop ponúka revolučnú novinku v pitnom režime, ktorý vďaka zdravému mikrodrinku už nebude len povinnosťou, ale aj potešením z každého pohára vody. Waterdrop je novým trendom zdravého životného štýlu s dôrazom na ochranu životného prostredia.

Najlepšie ovocie a bylinky stlačené do kocky

Waterdrop sa vyrába z najkvalitnejších rastlín a ovocia z celého sveta. Výnimočný nie je len vďaka kvalitnej produkcii, ale aj vďaka zodpovednému prístupu k životnému prostrediu. Základným poslaním značky je pomôcť ľuďom s pitným režimom a zároveň zbaviť prírodu nepotrebných plastov. Kapsuly sú vytvorené granuláciou tých najjemnejších rastlinných a ovocných výťažkov, jemne zlisovaných a ekologicky zabalených. Príprava nápoja je pritom veľmi jednoduchá, stačí rozpustiť 5-gramový mikrodrink vo vode a vzápätí sa z niečoho malého stane niečo veľké a bohaté. Získate ten najlahodnejší drink plný chutí, vitamínov a antioxidantov. A to všetko bez cukru.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Waterdrop

Waterdrop je perfektným darčekom pre každého člena rodiny, priateľov, kolegov či dokonca aj biznis partnerov. Na výber máte praktické a dizajnové doplnky, ktoré sú z recyklovateľného materiálu. Sklenené a nerezové fľaše z kvalitného materiálu, bambusové slamky či drevené krabičky s trendovým dizajnom potešia každého. Teraz nájdete nový dizajn sklenenej fľaše Mele, ktorý zaujme na prvý pohľad netradičnými geometrickými tvarmi. Spolu s dropmi obľúbených príchutí v dokonalom vianočnom obale.
Waterdrop má pre vás darček, 10 % zľavu na nezľavnené produkty na www.waterdrop.sk. Stačí urobiť nákup a použiť promo kód Novycasprezeny10.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Waterdrop