Britka Kerry Hill (30) na dovolenke totiž zničila prímorský turistický vláčik. Rozhodla sa preto radikálne schudnúť!

Hanbila sa chodiť nakupovať, vyhýbala sa priateľom, nemohla už skoro chodiť. Nečudo, ručička na váhe sa mladej matke dvoch detí vyšplhala nad 130 kilogramov.

Priberať začala dnes tridsaťročná Kerry Hill už na strednej škole. Nikdy vraj nad tým, čo jedáva, nepremýšľala. Nejedla vôbec zeleninu, ani ovocie. Pchala sa len pizzou, hamburgermi a vyprážanými hranolčekmi. Večer si potom s priateľmi dopriala nadmieru alkoholu.

A jedálniček nezmenila ani vtedy, keď už mala vlastnú rodinu. "Mojím hlavným problémom bolo, že som nejedla správne. Úplne som vynechávala raňajky a počas dňa som jedla len balené sendviče a jedlá z fast foodu," zverila sa denníku Daily Mail Britka.

"Keď som bola s kamarátkami v obchode, nemali tam v mojej veľkosti nič pekné. Oblečenie som si musela kupovať na internete. Cítila som sa izolovaná, s takou nadváhou som ani nikam nemohla chodiť," dodala.

Schudnúť sa snažila niekoľkokrát. Neúspešne. Zakaždým sa vrátila na svoju pôvodnú váhu a pribrala ešte nejaké to kilo navyše. Jo - jo efekt je skrátka prevít.

"Keď som mala okolo dvadsiatky, držala som snáď všetky diéty, ktoré v tom čase existovali. Zakaždým bez väčšieho úspechu. Aj keď to spočiatku vyzeralo, že fungujú," zaspomínala .

Tým správnym impulzom bol až trapas, ktorý zažila na dovolenke. Keď Kerry nastúpila spoločne so svojím trojročným synom do turistického prímorského vláčika, ozvalo sa hlasné praskanie a vagón sa rozpadol.

A vtedy si mladá žena povedala: "A dosť!". Mastné a kalorické jedlá vymenila za vyvážený jedálniček a kilá sa začali ako zázrakom strácať.

"Pôvodne som chcela schudnúť asi na osemdesiatpäť kíl, ale podarilo sa mi pokračovať. Teraz mám dokonca ešte o desať kíl menej. Naposledy som vážila sedemdesiatpäť kíl niekedy na strednej. Nehladujem, pravidelne a zdravo jem a cvičím dvakrát alebo trikrát týždenne," prezradila tajomstvo svojej štíhlej postavy. Kerry je tak živým dôkazom toho, že schudnúť môže skutočne každý. Stačí len chcieť a mať tú správnu motiváciu.