Deň vášho narodenia odhalí, čo vás urobí naozaj šťastnými. Zistite to a zmeňte svoj život!


1. časť článku nájdete tu:


Piatok

Najšťastnejšími vás robí láska, a to aj vtedy, keď sa bojíte záväzkov. Potrebujete spätnú väzbu od opačného pohlavia, musíte vedieť, že ste príťažliví, že oceňujú váš zovňajšok, chcete nazbierať čo najviac skúseností. Nemusíte sa trápiť, až stretnete toho pravého, skrotí vás a vy budete schopní zotrvať v stabilnom vzťahu. Jednoducho, prestanete podvedome hľadať "niečo lepšie".

Čo vás čaká v máji?
Čo vás čaká v máji?
Zdroj: Shutterstock

Sobota

Ste naozaj romantický človek, ktorého robí veľmi šťastným, ak stretne svoju spriaznenú dušu a môže s ňou zdieľať svoje myšlienky a zážitky. Harmonický a vyrovnaný vzťah pre vás znamená viac ako čokoľvek iné. Nie je to však znakom toho, že žijete nudný život. Radi svojho partnera prekvapujete a nikdy neodmietnete možnosť objavovať nové romantické miesta.

Ak nosíte farbu, ktorá je v podobnom tóne, ako je vaša pleť, môžete pôsobiť unavene a vyblednuto.
Ak nosíte farbu, ktorá je v podobnom tóne, ako je vaša pleť, môžete pôsobiť unavene a vyblednuto.
Zdroj: Shutterstock

Nedeľa

Vyslovene si užívate, ak to okolo vás žije, vrie a pulzuje. Takéto situácie vo vás nevyvolávajú stres, práve naopak, neviete sa dočkať, kedy budete môcť nad vecami prevziať kontrolu. Môžu to byť pracovné súťaže, súboje s kolegami alebo ťažké projekty, vaším jediným cieľom je zvíťaziť, byť najlepší, zažiariť, predviesť svoje schopnosti. Tento neustály boj o prvé miesto je pre vás vzrušujúci a robí vás naozaj šťastnými. Ak momentálne nezažívate žiadne výzvy, urobte všetko pre to, aby sa to čím skôr zmenilo. Začnite sa učiť nový jazyk, prihláste sa na nejaký kurz alebo zmeňte pracovnú pozíciu! Veď napokon, odvaha meniť veci vám nikdy nechýbala.

Žena
Žena
Zdroj: iStock

Ak ste sa narodili v iný deň, viac o sebe zistíte tu: