Angličanka Sian Ryan (27) dostala od svojho vtedy ešte priateľa krutú podpásovku. Rozišiel sa s ňou po roku a pol chodenia na spoločnom romantickom výlete. Ryan bola z rozchodu zdrvená. Slová útechy nepomáhali, nemohla spávať. Zo zúfalstva si zaplatila členstvo vo fitku, ktoré bolo otvorené 24 hodín denne, a keď na ňu prišiel nával sebaľútosti, išla si dať do tela aj o polnoci.

Nová láska

Najčastejšie sa "ničila" na bežiacom páse, kde pri behu nemyslela na nič a zabúdala aj na svoje zlomené srdce. Už o pár týždňov bola viditeľne štíhlejšia a uvedomila si, že jej ex jej prestáva chýbať. Nová láska v podobe pohybu vyliečila jej žiaľ.

Dnes, po vyše roku, Sian váži 76 kíl a nosí veľkosť 40. Fotky svojej novej postavy zverejňuje aj na sociálnych sieťach, aby podporila ostatné ženy, ktoré bojujú s nadváhou. Ako tvrdí, o svojho bývalého už nemá najmenší záujem.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#transformationtuesday - one of my favourite transformation pictures I have, seeing what I have worked for and built with lifting weights! 😍 I need all the motivation I can get right now, starting a new 4 week gym regime and I’ll be posting updates using the #dreambodychallenge hashtag! What are you working for?! ✨ ✨ #mfp #sw #swuk #fitness #health #workout #diet #weightloss #fit #fitfam #fitspo #healthy #fatloss #getfit #motivation • • Www.sianliftsweights.com • • #weightlossjourney #transformation #beforeandafter #crushfit #xxfitness #girlswholift #personaltrainer #girlswhosquat #girlswhodeadlift #cleaneating #macros #protein #fitnessblogger

Príspevok, ktorý zdieľa Sian (@sianliftsweights),