Prijmite pozvanie na jedinečný večer plný hudby, ktorý je venovaný exkluzívne len vám. Či prizvete aj deti a manžela, využijete túto vzácnu chvíľu iba pre seba, alebo naopak, strávite výnimočný večer práve s tou vašou maminkou, je už len a len na vás.

Pre najláskyplnejšie bytosti na svete

Kaufland vás pozýva na LIVE vystúpenie obľúbených slovenských interpretov, určené pre tie najláskyplnejšie bytosti na svete. Pre vás! Vaši najbližší vedia, že by ste pre nich urobili všetko, no tentoraz si zaslúžite niečo špeciálne vy. Užite si v nedeľu 9. mája doslova „unikátny“ online koncert, pridajte k nemu dobrú kávu, pohár vínka či láskyplné objatie od vášho partnera a ratolestí, a prežite príjemný večer, na ktorý budete ešte dlho spomínať. Tešiť sa môžete napríklad na veľké vyznanie lásky od vášho obľúbeného Desmodu, Ega, rapera Majselfa, či Máriu Čírovú a jej „Unikát“.

Ilustračné foto
Zdroj: Kaufland

Z lásky k tebe, mami

Exkluzívny online projekt „Z lásky k tebe, mami“ je ďalším pokračovaním multižánrového festivalu #kauflandvasbavi, ktorý vám už tradične zadarmo prináša spoločnosť Kaufland. Prežite tento rok naozaj nezabudnuteľný Deň matiek a pustite si v nedeľu 9. mája 2021 večer o 20.00 hod. originálny online koncert na stránke www.kauflandvasbavi.sk, na FB Kaufland Slovenská republika alebo YouTube kanáli Kaufland Slovensko.