Numerológia považuje čísla za hlavný kľúč v oblasti medziľudských vzťahov, kariéry, zdravia alebo rôznych talentových daností a zručností, ktoré sme si priniesli na tento svet. Každé číslo má svoju vlastnú, úplne odlišnú energiu a nedá sa zameniť so žiadnym iným. Funguje to podobne ako tóny na hudobnej stupnici – od vysokých po hlboké.

Jednotlivé čísla v dátume narodeniapomáhajú určiť naše charakteristické vlastnosti, silné a slabé stránky - ale aj to, ako nás vníma okolitý svet, čo si o nás druhí myslia. Odhaľte svoje typické vlasnosti a zistite aj to, čo majú na vás ostatní najradšej!

Láska
Láska
Zdroj: iStock


S číslami sa dá v numerológii pracovať rôznymi spôsobmi. Najčastejšie sa ako hlavné používa číslo životnej cesty. Ako ho zistíte? Nie je to nič zložité, stačí si to jednoducho spočítať podľa našej tabuľky.

Ako na to?

Je to také jednoduché!

Dátum narodenia: 12. 10. 1973

1 + 2 + 1 + 0 + 1 + 9 + 7 + 3 = 24 = 2 + 4 = 6

Všetky čísla vo vašom dátume narodenia skrátka spočítajte (pozri príklad). Výslednú dvojmiestnu hodnotu opäť spočítajte tak, aby ste ako výsledok dostali jedno číslo (1 – 9).

Bezhraničný obdiv k mužovi môže vzťah úplne
Bezhraničný obdiv k mužovi môže vzťah úplne
Zdroj: Shutterstock

1.

Je pre vás dôležité, aby ste si udržali svoju slobodu. Nie je nič horšie, ako keď cítite, že vás niekto obmedzuje a stojí vám v ceste. Možno ste si na sebe už všimli, že často meníte bydlisko a zamestnanie. Stáť na jednom mieste vás totiž znepokojuje. A to isté platí aj vo vzťahoch. Opačné pohlavie vás pozná ako človeka, ktorý sa rád zabáva - a má pravdu. Chcete si vychutnávať život plnými dúškami, držíte sa totiž hesla, žijeme len raz! Ste zvedaví, otvorení, radi skúšate nové veci a milujete zmenu. Vy sami ste ako čerstvý vzduch, ktorý dodáva a vracia ľuďom energiu.

Láska
Láska
Zdroj: iStock

2.

Vychutnávate si chvíle samoty, keď sa môžete zaoberať len svojimi myšlienkami. Nudíte sa naozaj len zriedka. Nemáte radi povrchnosť a radšej ste sami, než by ste mali viesť dlhé a prázdne debaty s niekým, koho ani nezaujíma, čo hovoríte (a či vôbec niečo hovoríte). S vernými priateľmi a partnerom máte blízky vzťah, práve títo ľudia vám dodávajú pocit harmónie, po ktorom túžite. Viete veľmi milovať, ale ak vás niekto zradí, nie ste ochotní odpustiť mu. Máte starú dušu, ktorá má za sebou niekoľko dlhých životov a všetko videla. Preto túžite po jednoduchosti a chcete sa sústrediť len na dôležité veci.

Láska
Láska
Zdroj: iStock3.

Žijete svoj život ako individualista. Nenasledujete davy, práve naopak. Snažíte sa žiť podľa vlastného presvedčenia a názorov, hoci to niekedy znamená, že musíte plávať proti prúdu. Túžite po slobodnom a nezávislom živote a po tom, aby ste si mohli sami určovať smer životnej cesty. V práci, ale aj počas oddychu sa často prejavujú vaše umelecké sklony. Poháňa vás vpred túžba po slobode, preto občas robíte veci inak, než od vás očakávajú iní (najmä váš životný partner). Ste výnimočná osobnosť, takže sa nikdy neporovnávajte s ostatnými. Žite tak, ako sa vám to páči a ľudia, ktorí stoja za to, zostanú po vašom boku.

Láska
Láska
Zdroj: iStock

Nenašli ste svoje číslo? Pokračovanie článku si na www.casprezeny.sk môžete prečítať už zajtra.