Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Súťaž Top Zmenáreň

Hlasujte o TOP ZMENÁREŇ ROKA 2015 a vyhrajte exkluzívnu zmenu imidžu a ďalšie skvelé ceny! Počas 4 kôl predstavíme čitateľky, ktoré prešli zmenou imidžu z dielne Nového Času pre ženy a vy máte príležitosť vybrať najlepšiu z nich. Hlasovaním v 4 kolách hráte o 4x skvelý tablet Apple iPad v hodnote 559 EUR. Výhercom tabletu sa stáva hlasujúci, ktorý pošle za súťažné kolo najväčší počet hlasov. Vo finálovom kole vás čaká hlavná výhra: exkluzívna zmena imidžu a navyše peňažná výhra vo výške až 500 EUR! Výherkyňa kategórie TOP ZMENÁREŇ 2015 získava taktiež skvelú peňažnú výhru 500 EUR.

FINÁLE

Prehľad súťažiacich

Počas 4 súťažných kôl predstavíme 36 zmien imidžu. Každý týždeň v pondelok zverejníme nových 9 účastníčok zmeny imidžu a vy máte možnosť hlasovať za najlepšiu z nich. Vo finále pôjde do tuhého, hlasujúci s najvyšsím počtom hlasov si odnesie 500 EUR a k tomu sa zúčastní na exkluzívnej zmene imidžu s našou redakciou. Výherkyňa kategórie TOP ZMENÁREŇ 2015 získava taktiež skvelú peňažnú výhru 500 EUR.
1. týždeň 2. týždeň 3. týždeň 4. týždeň Finále

Výhry za hlasovanie

Hlasovaním v 4 súťažných kolách hráte o 4x kvalitný Apple iPad Air Wi-Fi, tablet v hodnote 559 EUR! Hlasujúci, ktorý pošle najviac hlasov vo finálovom kole, získa fantastickú hlavnú výhru: exkluzívnu zmenu imidžu s AVONOM a finančnú výhru 500 EUR. Najlepšia zmena imidžu - výherkyňa s najvyšsím počtom získaných hlasov za celé trvanie súťaže TOP ZMENÁREŇ 2015 získava peňažnú výhru 500 EUR.
Finále: zmenáreň s AVONOM a 500€
Semifinále: 4x iPad