Courteney Cox:

Organizácia je základ

Predstaviteľka puntičkárskej Monicy Gellerovej posadnutej poriadkom z kultového seriálu Priatelia sa už viackrát vyjadrila, že podobnosť medzi ňou a Monicou je viac ako zrejmá. Aj samotná Courteney miluje upratovanie a potrebuje mať všetko absolútne zrovnané. A jej upratovací tip pre poriadok v kuchyni? Všetko mať do detailu zorganizované. Herečka ukázala, ako to vyzerá v praxi. Jej zásuvky v kuchyni aj komora so zásobami sú dokonale upratané, lebo všetko tu má svoje miesto, nálepky a vlastný obal. Neporiadok u nej nemá takouto vysokou organizáciou šancu.

ORGANIZÁCIA JE ZÁKLAD
Zdroj: instagramové účty celebrít, shutterstock

Sarah Jessica Parker:

RADA ZAMESTNÁVA RUKY
Zdroj: instagramové účty celebrít, shutterstock

Rada zamestnáva ruky

Ak si myslíte, že predstaviteľka ikonickej Newyorčanky Carrie Bradshawovej nevie, čo je to pracovať rukami, ste na omyle. Hviezda seriálu Sex v meste robí všetky domáce práce s plným nasadením a svoje ruky dokonca zamestnáva rada. Prečo? Je to pre ňu istý druh psychohygieny. A jej tip? Ak budete upratovať s radosťou, pôjde vám to od ruky. Pozrite na jej kôpku s vypratým, vyžehleným a poskladaným oblečením. Tomu sa vraví pracovné nasadenie.

RADA ZAMESTNÁVA RUKY
Zdroj: instagramové účty celebrít, shutterstock

Zuzka Vačková:

Precíznejšia vďaka zvieratám

Obľúbená herečka je známou milovníčkou zvierat. Okrem psíkov a obľúbeného papagája patrí medzi členov domácnosti zbožňovaný kocúrik Huncút. Ako Zuzka napísala na svoju sociálnu sieť, aj vďaka nemu musí upratovať častejšie a oveľa pozornejšie. Pri svojom upratovaní sa musí zamerať okrem iného na to, aby bol jej dom bez mačacích a psích chlpov, prípadne vtáčieho peria. Aby sa jej to darilo čo najprecíznejšie, zadovážila si špeciálny vysávač, ktorý je ideálny pre tých, čo majú zvieratká dnu v dome.

PRECÍZNEJŠIA VĎAKA ZVIERATÁM
Zdroj: instagramové účty celebrít, shutterstock

Mária Čírová:

Stavila na pomocníkov

Trojnásobná mamička je aktívna žena. Členom svojej domácnosti stále niečo dobré vyvára, vypeká a nevadí jej ani pracovať na záhrade. Mária sa očividne nebojí žiadnej práce. Ako to všetko zvláda? Nuž, stavila na spoľahlivých pomocníkov v domácnosti, ktorí môžu uľahčiť život. Ako napríklad na sušičku a kvalitnú inteligentnú žehličku. Okrem toho do práce zapája deti. Neraz ich vidno, ako mamine pomáhajú v záhrade alebo sa zvŕtajú v kuchyni.

STAVILA NA POMOCNÍKOV
Zdroj: instagramové účty celebrít, shutterstock

Daniela Peštová:

Využíva multitasking

Krásna partnerka Paľa Haberu, modelka Daniela, zvláda starostlivosť o rodinu, domáce práce, varenie a k tomu ešte aj svoju prácu. Ako sa toto dá? Jednoducho všetko naraz. Jej tajomstvom je multitasking. Keď sa chce, všetko sa dá a, ako je zjavné, variť, pracovať, byť prichystaná na cvičenie a ešte si pri tom čistiť zuby, nie je pre Danielu žiaden problém. Je to jednoznačne skvelá gazdinka a tento tip sa oplatí vyskúšať najmä tým z vás, ktoré majú denne veľké množstvo rôznorodých povinností.

VYUŽÍVA MULTITASKING
Zdroj: instagramové účty celebrít, shutterstock

Nicole Scherzinger:

Stavila na outfit

Aj sexi speváčka je z tých, ktoré si rady zašpinia ruky. No upratovanie u tejto slávnej celebrity sa od toho bežného zrejme troška líši. Stavila na sexi outfit a svojský spôsob umývania podlahy. A tajomstvo jej úspešného upratovania? Naladiť sa na robenie poriadku napríklad parádnym kúskom zo svojho šatníka. Pekne sa namaľujte, oblečte, pustite si obľúbenú hudbu, natiahnite rukavice a hurá do práce. Nicole si pri upratovaní určite rada pospevuje svoje najväčšie hity.

STAVILA NA OUTFIT
Zdroj: instagramové účty celebrít, shutterstock