Speváčka Martina Schindlerová sa po návrate do šoubiznisu rada delí s fanúšikmi s novinkami z pracovného aj súkromného života. Hoci svoje deti spočiatku neukazovala, neskôr názor zmenila a my tak môžeme vidieť, že rastú ako z vody. A na Maťu by len málokto povedal, že je z nej už dvojnásobná mama.

A bývalá superstaristka sa nechváli na sociálnej sieti len svojimi ratolesťami, ale aj zvyškom rodiny. Nedávno ukázala rodičov, pričom podobu s mamou nezaprie ani keby veľmi chcela. Maťa pritom pochádza zo štyroch detí - má ešte sestru Mariannu a bratov Mareka a Milana, s ktorými ma blízky vzťah. A so sestrou by si ju mohol nejeden zameniť, keďže sa na seba veľmi podobajú. 

Často teší svojich fanúšikov aj svojimi fotografiami v plavkách, kde predvádza postavičku ako lusk a mnohí sa len čudujú, ako je možné, že má takú figúru po dvoch deťoch. Maťa sa môže popýšiť aj bujnejším poprsím,  z ktorého by určite nejeden muž len ťažko spustil zrak. A práve poslednými zábermi, ktoré zverejnila, potešila viac mužské osadenstvo svojich sledovateľov.  Speváčka sa rozhodne nemá za čo hanbiť a dokazuje, že aj dvojnásobná mama môže byť stále sexi! A potvrdzujú to aj nespočetné pozitívne komentáre.

Ďalšie Martinine zábery nájdete v našej galérii.