Keď sa speváčka Ewa Farna vlani objavila na Slávikoch, kde bodovala, vyzerala ako princezná. Navyše, bola to jedna z jej prvých akcií, na ktorej sa ukázala už ako vydatá pani.

Ewa Farna
Ewa Farna
Zdroj: Showpix.cz

Ewe to na Slávikoch naozaj seklo, vyzerala výborne, a tak sa na sociálnej sieti pochválila fotkou s ocenením. Jedna z jej fanúšičiek sa nezdržala komentára: k_katy_ "Normálne toto nerobím, ale musím Vám zložiť poklonu. Som rovnako stará ako vy a musím povedať, že zakaždým, keď vás vidím, nabíjate ma energiou. Obrovská gratulácia, mala som zimomriavky. Neskutočne charizmatická, nádherná a úspešná žena v takom mladom veku. Prajem vám z celého srdca tento vrchol kariéry a šťastné začiatky manželstva, pretože máte všetko, čo si všetci z nás želajú."

Ewa Farna
Ewa Farna
Zdroj: Showpix.cz

A Ewe je asi v manželstve naozaj dobre, lebo vyzerá veľmi spokojne, iba jej okolie má čoraz viac dojem, že akosi priberá. A keď sa pred pár dňami zúčastnila na udeľovaní hudobných cien Anděl, ten dojem ešte umocnila. Rozhodne k tomu prispel aj nešťastne zvolený outfit, Ewa by už asi ozaj mala vymeniť stylistu.