Ivana Gáborík (36) miluje jeseň a tento rok si ju vďaka celkom príjemnému počasiu mohla vychutnať naplno. Babie leto si užila v nádherných outfitoch, ktorými sa pochválila na svojom Instagrame.

V máji im pribudlo do rodiny bábätko, takže Ivana trávi veľa času kočíkovaním mladšej dcérky na čerstvom vzduchu. Tieto okamihy využíva aj na to, aby sa mohla pekne obliecť. Uprednostňuje pohodlné oblečenie a kým bolo vonku príjemne hrejivo, väčšinou skombinovala pohodlné legíny s niečím zaujímavým. FOTO jej parádnych outfitov nájdete v galérii.

Ivane sa už krátko po druhom pôrode podarilo vrátiť do pôvodnej formy. Svoju perfektnú postavičku už má dávno späť, kilá z nej zmizli jedna radosť. Určite k tomu prispeli aj dlhé prechádzky na čerstvom vzduchu, cvičenie, zdravá strava a jej láska k tancu.

Na Instagrame zverejnila záber, na ktorom ukázala nielen seba, ale aj druhorodenú Leiu. Juj, ale už vyrástla! A všimnite si aj Ivankin outfit, v TÝCH PERFEKTNÝCH nohaviciach pôsobí neskutočne. Široký strih jej opticky ešte viac zoštíhlil nohy. Ak si chcete vygumovať kilá, vyskúšajte takýto strih nohavíc.

Ivana vie, ako sa obliekať tak, aby nebolo vidno ani GRAM navyše. Inšpirujte sa, jej zábery nájdete v galérii!