Božský Karel Gott má 4 dcéry s tromi ženami. Antonie Zacpalová je bývalá jazzbaletka, Iveta Kolářová sa živí ako predavačka. Ivana Gottová je pôvodným povolaním zdravotná sestra. S prvými dvoma ženami Karel deti neplánoval. Proste "sa stalo". S Ivanou boli obe deti chcené. Avšak, Karel sa snažil svojim dcéram rozdeľovať spravodlivo. City aj to ostatné....

Dominika Gottová, Karel Gott
Dominika Gottová, Karel Gott
Zdroj: archív D. G.

Svoju prvorodenú dcéru Dominiku prišiel pozrieť až po pol roku. Tá po dohode s otcom vyštudovala hotelovú školu, kde sa učila jazyky. Chvíľku pracovala ako servírka a potom sa zamestnala v pražskej nóbl reštaurácii La Provence. Vo svojich 28 rokoch sa zamilovala do gitaristu Tima Tolkkiho z fínskej heavymetalovej skupiny Stratovarius, zbalila si kufre a odletela za svojou láskou do Fínska, kde žije dodnes.

Dominika Gottová, Karel Gott
Dominika Gottová, Karel Gott
Zdroj: Showpix.cz

Pri druhej dcére Lucii Gotta najprv trápili pochybnosti, či je jeho. Dokonca si dal urobiť test otcovstva. A hoci testy DNA ukázali 99 %, jemu také číslo, ktoré potvrdzuje absolútny dôkaz paternity, nestačilo. Keď Lucka rástla, nepodobala sa na Gottovu kópiu - Dominiku, ale Karlove rysy sa prehliadnuť nedali. A tak sa Gott mohol upokojiť. Lucka chcela byť predavačkou ako jej matka. To sa Karlovi nepáčilo, a tak nastúpila na Stredné odborné učilište. Potom si vzala kuchára Honzu a Karlovi porodila dvoch vnukov, Vojtu a Jana.

Karel Gott s dcérou Luciou
Karel Gott s dcérou Luciou
Zdroj: Showpix.cz

Gottove najmladšie dcérky Charlotte aj Nelly sa odmalička učili po anglicky už v škôlke, aj teraz na prestížnej súkromnej škole. A obe dievčatá, na rozdiel od prvých dvoch dcér sa potatili. Už hrajú v muzikáloch, jedna spieva, druhá tancuje. Ale potatili sa tiež aj podobou, aj keď každá z nich je iná.

Karel Gott, Ivana Gottová
Karel Gott, Ivana Gottová
Zdroj: Profimedia.sk

Avšak všetci si už dávno všimli, že dcéra Charlotte sa čím ďalej, tým viac podobá na svojho otca. Mnohí jej to aj hovoria a Charlotte to lichotí.

Charlotte Gottová
Charlotte Gottová
Zdroj: Showpix.cz

Mohlo by vás zaujímať:

Karel Gott nás opustil. Česká legenda skrývala druhú tvár, o ktorej ste nevedeli
Za zosnulým Gottom smúti aj futbalový Slovan: Proti Brage budú hrať aj za maestra
50 rokov kráľ popu! Spoznali by ste však na fotkách mladučkého Karla Gotta? (FOTO)
Veľká pocta Karlovi Gottovi (†80): Pred zápasom Ligy majstrov hrala jeho Včielka Mája
Statočný boj s rakovinou: Takto Karla Gotta (†80) štyri roky menila zákerná choroba