Sexi kožený look Olivie Newton-John ovplyvnil módny vkus celých generácií. Bol totiž nesmierne nadčasový a zaujímavé je, že inšpiroval nielen ženy, ale dokonca aj mužov, k čomu sa priznal aj legendárny hudobník Rod Stewart (77).

Olivia Newton-John
Zdroj: moviestillsdb

Kučeravé mikádo, kruhové náušnice a krátka kožená bunda. No podstatné bolo, čo sa skrývalo pod ňou. Čierny obtiahnutý top s odhalenými plecami a k nemu lesklé elastické nohavice, ktoré podčiarkovali bezchybné nohy ich nositeľky. Osí driek zvýrazňoval opasok so zlatou sponou. K tomu červené sandáliky na podpätku a ikonický sexi look bol na svete!

Olivia Newton-John
Zdroj: moviestillsdb

Anglický spevák a skladateľ Rod Stewart napísal Olivii na sociálnej sieti Facebook krásne vyznanie: Moja skvelá priateľka Olivia Newton John zomrela. Bola to dokonalá dáma, nádherná, so skvelou postavou a s dávkou austrálskej sofistikovanosti. Jej elastické nohavice v Pomáde boli pre mňa inšpiráciou, keď som mal obdobie "Myslíš si, že som sexi". Odpočívaj v pokoji. Sir Rod

Rod Stewart počas sobotňajšieho koncertu na počesť platinového jubilea kráľovnej
Zdroj: Getty Images

A my sme našli dôkaz z roku 1979! Premiéra filmu Pomáda bola v roku 1978 a Rod potom 2 roky koncertoval v obtiahnutých legínsoch! Foto Roda aj krásnej Olívie nájtete v našej galérii. Klikajte sem!