Ľudia po celom svete smútia a medzi nimi aj herec John Travolta. Navždy odišla jeho herecká partnerka z kultovej Pomády Olivia Newton-John (†73). Dlhých 30 rokov bojovala statočne s rakovinou prsníka, no 8. augusta 2022 svoj boj prehrala a zákerná choroba zvíťazila.

Smutnú správu potvrdil na sociálnej sieti jej manžel John Easterling. „Madam Olivia Newton-John dnes ráno pokojne skonala na svojom ranči v Južnej Kalifornii, obklopená rodinou a priateľmi. Žiadame všetkých, aby v tomto veľmi ťažkom období rešpektovali súkromie rodiny. Olivia je symbolom triumfov a nádeje a boj s rakovinou zdieľala viac ako 30 rokov. Jej liečiteľská inšpirácia a priekopnícke skúsenosti s rastlinnou medicínou pokračujú s Nadačným fondom Olivie Newton-John, ktorý sa venuje výskumu rastlinnej medicíny a rakoviny. Namiesto kvetov rodina žiada, aby sa akékoľvek dary venovali na jej pamiatku nadácii. Po Olivii zostal jej manžel John Easterling, dcéra Chloe Lattanzi, sestra Sarah Newton-John, brat Toby Newton-John, netere a synovci Tottie, Fiona , Bret, Emerson, Charlie, Zac, Jeremy, Randall, Pierz, Jude, Layla Lee, Kira, Tasha, Brin a Valerie," napísal na fanúšikovskú stránku svojej milovanej zosnulej manželky John.

Olivia Newton John
Zdroj: https://www.instagram.com/p/ChAntToP_D0/

Smutná správa zasiahla aj jej hereckého kolegu zo spomínanej Pomády, Johna Travoltu, s ktorým hrala legendárny pár. „Moja najdrahšia Olivia, urobila si nám všetkým oveľa lepší život. Tvoj vplyv bol neuveriteľný. Veľmi ťa milujem. Opäť sa stretneme a budeme opäť všetci spolu. Tvoj od prvej chvíle, čo som ťa uvidel, a navždy! "Tvoj Danny, tvoj John!" napísal na Instagrame herec, ktorý pred dvomi rokmi, kvôli rovnakej diagnóze ako Olivia, prišiel o manželku.

Ďalšie fotky Olivie zo života aj ako Sandy z Pomády nájdete v galérii.

John Travolta vzdal hold svojej "Sandy". Olivia Newton John podľahla rakovine.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/ChAtHO1psCS/