Žigmund Pálffy (1999 – 2004)

Hokejista NHL, legendárny Žigo Pálffy, bol od nej mladší o 6 rokov. Randili spolu päť rokov. Spájali ich nielen city, ale aj podnikanie a majetky. Veľká láska sa skončila až na policajnej stanici v Los Angeles, keď ju Pálffy údajne napadol a vraj padali aj facky. Zora okamžite privolala policajtov a nasledoval dramatický rozchod.

Žigmund Pálffy
Žigmund Pálffy
Zdroj: archív J.S.

Ján Kučera (2006 – 2007)

Czoborová sa s podnikateľom spoznala ešte v časoch, keď len rozbiehala kariéru. On jej mal pri tom výdatne pomáhať. Vraj bola jeho osudovou ženou a žiadal ju aj o ruku. Kučera bol pre Czoborovú oporou aj v ťažkom období po rozchode so Žigom Pálffym. Niekoľkokrát sa vraj rozišli a znova dali dokopy. Svoj vzťah však nikdy nepotvrdili. Boli dobrými priateľmi až do jeho smrti v roku 2008. Kučera podľahol rakovine.

Ján Kučera
Ján Kučera
Zdroj: archív NMH

Boris Baliga (2007 – 2010)

A máme tu ďalšieho „zajačika“! Podnikateľ Boris Baliga bol od Zory mladší o 12 rokov. Randili spolu tri roky a pokúšali sa aj o dieťatko. Ich vzťah napokon stroskotal a rozchod bol podľa svedkov drsný – predchádzala mu žiarlivostná scénka a ostrá hádka na diskotéke. Podnikateľ sa po tomto incidente od Zory odsťahoval.

Boris Baliga
Boris Baliga
Zdroj: archív NMH

Andrej Pulc (2010 – 2011)

Krátko po rozchode s Baligom mala Czoborová už náhradu. Bol ním vtedy iba 24-ročný blondiak Andrej Pulc, ktorého si k sebe hneď aj nasťahovala. Vzťah však netrval dlho a dôvodom rozchodu mali byť žiarlivostné scénky z jeho strany.

Andrej Pulc
Andrej Pulc
Zdroj: archív NMH

Peter Iliáš (2014 – doteraz)

V auguste 2014 sa zo Zory Czoborovej prvý raz stala vydatá pani. Áno povedala ítečkárovi Petrovi mladšiemu o 14 rokov. Zdá sa, že konečne našla toho pravého, a láskyplne o ňom vyhlasuje: „Je nádherné starnúť v tvojom objatí, i keď ja ťa navždy predbieham o 14 rokov.“

Peter Iliáš
Peter Iliáš
Zdroj: instagram/zoraczoborova