Obľúbený spevák detských hitov má so svojou mamou nádherný vzťah a pred časom sa rozhodol jej pripraviť obrovské prekvapenie, píše magazín Dobré jedlo. Počas toho ako oddychovali v Chorvátsku sa totiž nič netušiacej pani Jarošovej doma pripravovala nová kuchyňa. Keď sa vrátila z dovolenky, nenachádzala slová. "Prekvapenie vyšlo na 100 %! Mamina nová kuchyňa je (skoro) hotová," napísal vtedy Jaroš k záberom kuchyne na Instagrame.

Umelec vsadil na kvalitu a kuchyňu dal vyrobiť na mieru. Je vidieť, že jej majiteľka má rada vidiecky štýl, v ktorom je jej kráľovstvo zariadené. Krémovú kuchynskú linku krásne dopĺňa drevená pracovná doska a biele spotrebiče v rustikálnom štýle. Jednoducho, sen každej gazdinky!

Deň otvorených dverí televízie Markíza v Záhorskej Bystrici. Na snímke Miro Jaroš.
Zdroj: EMIL VAŠKO

Pani Jarošová je vychýrená kuchárka a Miro jej dobroty zbožňuje. Veľa času v kuchyni pri pečení trávia aj spoločne a z času na čas do nej zavítajú aj jeho priatelia. "U mamy v kuchyni, kamaráti majú u nás dvere vždy otvorené, mama ich obskakuje, robí prehliadku bazových sirupov v originálnych fľašiach od alkoholu a núka im čaj z byliniek. Smejeme sa nahlas, smejeme sa veľa a ešte dlho sa budeme," prezradil Miro.

FOTO nádhernej kuchyne nájdete v galérii.